Frenchman

Frenchman

dodano: 2020-04-26 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Frenchman to postać orbitująca na skraju kilku muzycznych światów. Obecny na warszawskiej scenie rapowej od lat '90 jako MC i DJ, później zajarany jamajskimi brzmieniami i współtworzący Jamal. Aktualnie działa niezależnie, dzieląc się w tekstach przemyśleniami odnośnie kwestii moralnych i duchowych. Zaproszony do wyzwania #koronachallenge postanowił poświęcić 2 tygodnie na to, by dobrze ubrać w słowa swoje refleksje i spostrzeżenia. Wszystko w klasycznie hip-hopowym stylu, choć z nutą ragga.

Tagi:
video
dodano: 2014-07-05 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku będącego soundtrackiem do książki "Być kimś być sobą - pierwsze 7 dni" autorstwa Jarosława Podsiadlika. W teledysku główne role zagrali Bartek Topa, Katarzyna Ankudowicz, Antek Topa oraz Adam Różycki. Bit do kawałka wyprodukował Zetena. Poniżej szersze info o płycie i książce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-06 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący ciekawy, a zarazem oryginalny projekt, pod hasłem "Być kimś, być sobą - pierwsze 7 dni". Numer "Być kimś być sobą" został wyprodukowany przez DNA, a udzielili się w nim: Hudy HZD, Kazan, Pono, Pih, Peny, Żółf, Shiz Antidotum, KaeN, Frenchman znajdziemy na krążku, który jest dołączony jako integralna część książki o tym samym tytule. Zapraszam do odsłuchu w rozwinięciu.