Żółf

Żółf

video
dodano: 2014-07-05 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku będącego soundtrackiem do książki "Być kimś być sobą - pierwsze 7 dni" autorstwa Jarosława Podsiadlika. W teledysku główne role zagrali Bartek Topa, Katarzyna Ankudowicz, Antek Topa oraz Adam Różycki. Bit do kawałka wyprodukował Zetena. Poniżej szersze info o płycie i książce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-06 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący ciekawy, a zarazem oryginalny projekt, pod hasłem "Być kimś, być sobą - pierwsze 7 dni". Numer "Być kimś być sobą" został wyprodukowany przez DNA, a udzielili się w nim: Hudy HZD, Kazan, Pono, Pih, Peny, Żółf, Shiz Antidotum, KaeN, Frenchman znajdziemy na krążku, który jest dołączony jako integralna część książki o tym samym tytule. Zapraszam do odsłuchu w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-03-29 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Ś.P. Zjawin miał wielu przyjaciół w rapowym biznesie. Po jego śmierci materiały jego autorstwa zebrano i opublikowano w formie albumu "Wszystko Jedno" składającego się z dwóch CD. Materiał otwierał track "Głosy W Mojej Głowie" - posse-cut łączący style tak różnych raperów jak Żółf z Fenomenu, VNM, Masło, Pjus i Stasiak z 2Cztery7 czy Rychu Peja. Kawałek doczekał się teledysku. Jest to trzeci klip promujący materiał. Możecie obejrzeć go w rozwinięciu.

video
dodano: 2012-11-27 23:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

WTM & CBR ft. Żółf - Brzytwa (prod. Dj 600V) OFFICIAL VIDEO tylko na PIHSZOU TV

"Brzytwa" to drugi klip promujący album WTM & CBR "Zgodnie z planem". Gościnnie w utworze pojawia się Żółf z grupy Fenomen, natomiast za warstwę muzyczną odpowiada legendarny DJ 600V. Ujęcia do klipu zostały zrealizowane w dużej mierze w niefunkcjonujących Zakładach Mechanicznych Ursus w Warszawie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-16 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)


"Słyszałeś już Fenomen, ale nie wiesz co Cię czeka" nawijał Żółf w klasycznej "Sensacji". Ja faktycznie nie wiedziałem, że czeka mnie jedna z najbardziej pozytywnych niespodzianek ostatnich miesięcy. Jako wychowanek składu z Yelonek z radością informuję was, że dwa dni temu do sieci trafił trailer nadchodzącego klipu Żółfia zatytułowany "Powrót", w którym gościnnie pojawi się Pihu. Zwiastun możecie obejrzeć powyżej. Wszystko cacy, jaram się, ale ja się jeszcze zapytam co z tym powrotem Feno na dekadę "Efektu"?