Hudy HZD

Hudy HZD

video
dodano: 2017-04-06 16:27 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Szlagier" to płyta, którą nagrali Ero, Pono, Hudy HZD oraz Szczur. Twórcy zaprezentowali drugi klip promujący krążek, zrealizowany do kawałka "Zabij Wątpliwości". Gościnnie pojawia się w nim TMS. Premierę albumu reprezentanci ZIP Składu, Diil Gangu i JWP zaplanowali na 28 kwietnia.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-11 00:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Ta wiadomość zaciekawi i fanów JWP, i Diil Gangu, i Zip Składu. "Szlagier" to płyta, którą nagrali Ero, Pono, Hudy HZD oraz Szczur. Jedynymi znanymi szczegółami na temat wydawnictwa są póki co jego okładka oraz data premiery. (Edit: Otrzymaliśmy również krótki teaser)

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-18 13:23 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy do sprawdzenia klipu pt. "Wydeptana Ścieżka". Jest to drugie video, które promuje nadchodzący album album HZD/HAZZIDY "9000 dni".

Tagi:
video
dodano: 2015-04-29 22:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Prosty rap" to kolejny klip, który promuje nadchodzący album projektu Steel Banging pt. "Dwie strony świata". Gościnnie w numerze udzielili się WSRH, Hudy HZD i Cira. Za video odpowiedzialna jest ekipa Dirt Video. Premiera albumu 15 maja. Krażek dostepny jest w przedsprzedazy na www.preorder.pl.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-02-23 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na ProstoTV pojawił się kolejny singiel promujący nowy album Parzela "Oddech za Oddech". Utwór "Prawdziwy Hip-Hop" to klasyczny uliczny banger, w którym gościnnie pojawili się Satyr oraz Hudy HZD, a na bicie niezawodny Szczur JWP/BC. Premiera płyty "Oddech za oddech" już 2 marca. Na stronie prosto.pl w dalszym ciągu możecie zamawiać limitowaną edycję albumu w opcji preorder.

video
dodano: 2014-07-05 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku będącego soundtrackiem do książki "Być kimś być sobą - pierwsze 7 dni" autorstwa Jarosława Podsiadlika. W teledysku główne role zagrali Bartek Topa, Katarzyna Ankudowicz, Antek Topa oraz Adam Różycki. Bit do kawałka wyprodukował Zetena. Poniżej szersze info o płycie i książce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-06 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący ciekawy, a zarazem oryginalny projekt, pod hasłem "Być kimś, być sobą - pierwsze 7 dni". Numer "Być kimś być sobą" został wyprodukowany przez DNA, a udzielili się w nim: Hudy HZD, Kazan, Pono, Pih, Peny, Żółf, Shiz Antidotum, KaeN, Frenchman znajdziemy na krążku, który jest dołączony jako integralna część książki o tym samym tytule. Zapraszam do odsłuchu w rozwinięciu.