BC

BC

video dnia
dodano: 2013-12-13 22:55 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

JWP/BC - Szesnastki

Dlaczego: Prezentujemy pierwszy klip p.t. "Szesnastki" promujący nadchodzący mixtape JWP/BC "No 1 w Polsce". Za bit odpowiada Szczur, cuty dołożył DJ Steez, natomiast obraz powstał podczas pobytu chłopaków w Stanach. Esencja stylu, do jakiego przyzwyczaiły słuchaczy obie ekipy. I na koniec - R.I.P. 5 Pointz. Mixtape w formie fizycznej możecie zamówić stąd, ponadto będzie on udostępniony do darmowego pobrania niebawem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-10 22:56 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Wiele osób wyczekuje na jakiekolwiek info z obozu JWP/BC. Teraz obwieszczone zostało w końcu oficjalnie, że materiał (a właściwie na razie mixtape) jest w drodze! Ba, dostaliśmy nawet okładkę na potwierdzenie zapowiedzi. Dodatkowym smaczkiem do informacji było opublikowanie remixu numeru "Na Dnie", który odsłuchać możecie w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2011-10-20 18:30 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 2)
Większość mieszkańców Warszawy i nie tylko mogło natknąć się pod koniec sierpnia na smutną informacje o zaginięciu Filipa "Batmana" Dymkowskiego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Mimo upływu czasu rodzina i przyjaciele Batmana nie poddają się, następnym działaniem mającym pomóc w poszukiwaniach jest charytatywny koncert "Pomóż znaleźć Filipa".