Wujek Samo Zło

Wujek Samo Zło

kategorie: Polska, News
dodano: 2024-01-29 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 29)

Kolejna afera związana z Popkiem. Tym razem mocno wykraczająca poza wszelkie granice, nie tylko hip-hopowe, ale i ludzkie. Z uwagi na skalę zarzutów oraz głośność całej sprawy musimy o niej napisać jako obiektywne medium - ale mamy nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz gdy tak szokujące tematy pojawiają się na naszych łamach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-18 13:32 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

W całej dyskusji wokół tego, co dzieje i działo się w TVP pojawia się też postać Wujka Samo Zło, będącego komentatorem stacji. Jak się wczoraj okazało - Wujek był wśród osób biorących stawki za telewizyjne wypowiedzi. Tede najpierw pytał o to publicznie, a teraz przypuścił zmasowany atak na byłego współpracownika.

dodano: 2022-10-27 07:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Jędker pojawił się w weekend u boku Sokoła na specjalnym koncercie WWO. Kilka lat temu gdy wrócił z nowym albumem dość krytycznie wypowiedział się o tym WSZ - wszystko wywołało spięcie między dwójką warszawskich weteranów, gdzie w pewnym momencie padały dyskusje o rozwiązaniu konfliktu w oktagonie. Jak się okazuje... było do tego dość blisko.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Od dawna wiadomo, że Wujek Samo Zło nie boi się próbować w nowych rzeczach. Ostatnio Wujek zdradził, że weźmie udział w nowym programie PolsatuNinja Warrior Polska.

dodano: 2020-06-06 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)
WSZ z Borixonem, Zajką (WYP3) i Abradabem (K44)

WSZ jest postacią barwną, wielowymiarową i polaryzującą - tego ciężko mu odmówić. Kontrowersyjne działania i wypowiedzi, obecność w niespodziewanych medialnych miejscach, analno-fekalne punchline'y wśród wielowarstwowych przekmin na bitwach... To wszystko pamiętamy, tak jak memiczne uwalnianie karpia czy strzał kijem golfowym. Jednak sprowadzanie Wujka do miana ciekawostki/maskotki, a pomijanie jego wieloletnich zasług i niezatapialnego parcia do działania to moim zdaniem spora niesprawiedliwość.

Pośród wielu dyskusji nt WSZ'a, które w ostatnich latach miały miejsce impulsem był dla mnie artykuł '50 najbardziej zwariowanych postaci w historii polskiego rapu' opublikowany w ubiegłym miesiącu na newonce.net, gdzie Marek Fall (pozdrawiam!) zastanawiał się nad niezrozumiałym funkcjonowaniem Osamy Bin Zło w polskim środowisku rapowym, nazywając początek jego zajawki "nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności, który spowodował, że użeramy się z nim po dziś dzień". i dodając "za sprawą niezrozumiałego pobłażania czy zbytniego przywiązania do kategorii guilty pleasure WSZ nagrywał płyty, dostawał programy telewizyjne i pojawiał się gościnnie w nagraniach Kalibra 44, Tedego czy Sistars, a równocześnie dostarczał niewiarygodnej liczby powodów do cringe’u".

W tonie dziennikarskiej polemiki pozwolę sobie więc rzucić światło na temat z drugiej strony.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 12:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

W piątek otrzymaliśmy diss Wujka Samo Zło na Jędkera, w trakcie którego w ciągu 5 minut Wujek wyciągnął sporo argumentów, podpierając się cytatami z numerów WWO. Czy doczekamy się odpowiedzi ze strony Jędkera?

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-24 19:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Dużo było gdybania czy WSZ i Jędker zmierzą się na ringu Fame MMA... Wujek postanowił jednak sięgnąć po mikrofon i w ten sposób wyłożyć swoje argumenty. Sprawdźcie 5-minutowy diss na Jędkera! Odsłuch poniżej.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-03-30 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Liroy, Sokół, Wujek Samo Zło oraz Ten Typ Mes złożyli w Kancelarii Prezydenta RP drugą część podpisów pod petycją o ułaskawienie Bonusa RPK - w sumie zebrano ich aż 107 000. Wszystko miało miejsce na początku marca, a dziś otrzymaliśmy videorelację z całej akcji, gdzie słyszymy wypowiedzi wspomnianych raperów, tłumaczących swój udział w inicjatywie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-18 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Po ostatniej burzy i wymianie zdań Jędker ogłosił zakończenie rapowej kariery, jednak nie oznacza to końca medialnej aktywności. W nowym wywiadzie słyszymy m.in. o relacjach z Sokołem czy coraz bardziej prawdopodobnej walce z Wujkiem Samo Zło.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-03 12:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Jędker odpowiada Wujkowi, dodatkowo wyzywa go na Fame MMA oraz ujawnia swoje aktualne życiowe realia.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-02 21:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ciąg dalszy wymiany zdań między Wujkiem Samo Zło i Jędkerem. Twórca Monopolu wrócił do dawnej wypowiedzi Wujka, twierdząc, że to przez nią nie gra koncertów - teraz WSZ odnosi się do zarzutów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-02 13:30 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Swego czasu Wujek Samo Zło ostro wypowiedział się o Jędkerze w CGM Rap Podcast, twierdząc, że twórca Monopolu nie ma już powrotu na scenę rapową. Teraz Jędker wraca do tych słów.

dodano: 2019-03-17 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj na Torwarze zobaczyć mogliśmy wielu polskich raperów, którzy stawili się tam, by obejrzeć walkę Araba z Wujkiem Samo Zło w ramach gali FEN. Krótko po walce udało nam się złapać Wujka (ten wywiad już wczoraj Wam wrzucaliśmy), ale także Resta Dixon37, Bilona oraz Proceente i Małego Esza, którzy podzielili się z nami wrażeniami z tego nietypowego starcia...

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-17 11:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy rękawice krzyżują raperzy można oczekiwać, że na walkę wyjdą przy własnych utworach - tak też zrobił Wujek Samo Zło, który w kierunku oktagonu zmierzał przy akompaniamencie klasycznego "Jeszcze raz". Zaskoczył jednak Arab.

kategorie: Polska, News
dodano: 2019-03-16 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wujek Samo Zło stoczył dziś wieczorem walkę z Arabem w ramach gali FEN na warszawskim Torwarze - poniósł porażkę w drugiej rundzie, jednak stawił opór dużo młodszemu konkurentowi i trafił go kilkoma ciosami. Krótko po walce udało nam się porozmawiać z Wujkiem, który... zapowiedział, że ma już na oku kolejnych rywali!

Strony