Tusz Na Rękach

Tusz Na Rękach

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-14 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRecTV prezentuje teledysk do utworu "Stary Nowy Jork" promującego najnowszy album zespołu Zaburzenia p.t. "Igły". Obrazek został zrealizowany w Nowym Jorku, podczas jednej z przygód Kuby Witka.

wydarzenie
dodano: 2016-01-13 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pod koniec listopada 2015 roku ukazała się druga płyta duetu Zaburzenia, tworzonego przez naszego Młodego Wilka - Kubę Witka (Tusz Na Rękach) i Łukasza Palkiewicza (Szatt). Jak pisał Marcin Flint, "Igły" to płyta pogranicza – elektroniki i hip-hopu, rymowania oraz literatury. Ale po co te podziały, skoro wystarczy, że to album z prawdziwego zdarzenia, paliwo dla mózgu oraz serca. Zaburzenia to nie jest układ rapera z producentem. To zespół. Muzyka umie się teatralnie zawiesić, żeby wyeksponować coś w treści, za to nie cichnie od razu, gdy kończy się nawijka, dopowiadając jeszcze co nieco. Projekt został doceniony także przez portal Interia (odkrycie roku w polskim rapie) oraz Regulator (największe zaskoczenie roku). Już 22 stycznia rusza trasa koncertowa promująca album.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Profile
dodano: 2015-06-23 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Przelecieliśmy już przez nasze symulacje 'co by było gdyby' obrazujące jak mogłyby wyglądać edycje Młodych Wilków w latach 2001-2010, jutro rozpoczynamy odsłaniać nowe sylwetki... Jako idealny łącznik pasuje więc podsumowanie tego, co działo się w 3 pierwszych edycjach przygotowane przez Kubę Stemplowskiego, uznanego wrocławskiego dziennikarza, którego kojarzyć możecie z videowywiadów czy audycji RapLuz. Dziś pora na rok 2011 i inaugurację Wilków...

video
dodano: 2014-12-28 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Klip do numeru "Podłoga & Sufit" promuje album projektu Zaburzenia, który tworzą kielecki raper i nasz Młody Wilk Tusz Na Rękach oraz producent Szatt. Ciekawostką jest, że cały teledysk został nakręcony, zmontowany i opublikowany w niespełna 24h. Wcześniej duet promował swoje wydawnictwo klipami do numerów "Rozterki" i "Ciarki". Album "Sny, w których ginę" możecie zamówić i odsłuchać poniżej.

kategorie:
dodano: 2014-12-03 11:58 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Już 4 grudnia koncert promujący debiutancki album zespołu Zaburzenia w składzie: Tusz Na Rękach x Szatt. Cały projekt to mieszanka szeroko pojętej elektroniki z hip-hopem, z elementami spoken word.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Od paru dni tajemniczo zapowiadaliśmy wam naszą najnowszą akcję... planowaliśmy ją jednak dużo dłużej a pierwsze działania podjęliśmy jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Roboty było sporo, ale teraz mamy nieskrywaną przyjemność przedstawić wam dokładne szczegóły wielkiej akcji jakiej jeszcze na polskiej scenie hip-hopowej nie było." - pisaliśmy 3 lipca 2011.

To już trzy lata od kiedy postanowiliśmy zmaterializować swój ambitny pomysł stworzenia czegoś na kształt polskiej odpowiedzi na XXL Freshmen. Widząc ogrom młodych talentów, którym brakowało odpowiedniej ekspozycji zdecydowaliśmy, że warto im pomóc. Wiedzieliśmy co, nie do końca wiedzieliśmy jeszcze jak - szczególnie, że wyjściowy budżet, którym na ten cel dysponowaliśmy wynosił równiutkie 0 złotych. A jednak udało nam się ideą zarazić innych - Ostrego, który bezproblemowo dostarczył potężnie rozbudowany bit; Dwaem Media Group, które zgodziło się nakręcić klip jedynie za zwroty kosztów transportu; Bartosza z Endefisu i Studio Szabrownix oraz Anemika i Dobrzejeststudio, którzy zgodzili się użyczyć nam na cały dzień miejsca; klub WhyNot?, który użyczył nam miejsca na specjalne graffiti i w końcu UrbanCity, które wsparło nas finansowo jak i logistycznie przy produkcji płyt. Równie entuzjastycznie odnieśli się do akcji sami zaproszeni raperzy - Medium (dziś Tau), Białas, Gedz, Bonson, Vixen, Shot, Bisz, Tusz Na Rękach, Kaiteu, Śliwa, Rekord oraz Green.

Wydawało się, że mało fortunny może być termin - w końcu ruszaliśmy w pierwszy weekend lipca, w trakcie trwania Openera, a klip ukazał się już na początku sierpnia, gdy frekwencja przy komputerach jest jeszcze mniejsza. Nic z tego - odbiór, zainteresowanie, ilość dyskusji, komentarzy i wsparcie całej czołówki polskiej sceny przerosły nasze oczekiwania wielokrotnie, akcja Młode Wilki na stałe wpisała się w kalendarium sceny a ja sam od tego czasu na pytanie "kto będzie w tym roku Młodym Wilkiem?" musiałem unikać odpowiedzi już jakieś 5000 razy. Patrząc na tę okrągłą rocznicę postanowiłem przypomnieć Wam zdjęcia z planu pierwszej edycji naszej akcji, zarazem zapewniając o dwóch rzeczach - możecie oczekiwać edycji czwartej (w specjalnym temacie na naszym forum możecie rozmawiać już o swoich typach czy propozycjach) a my postaramy się nie osiąść na laurach i znów zaskoczyć Was czymś więcej.

video
dodano: 2014-05-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący, wydany 25 października 2013 roku, album Tusz Na Rękach "W Brzuchu Bestii". Tym razem video powstało do utworu "Przypadek", w którym gościnnie pojawiają się Famson i Hasi, a za muzykę odpowiedzialny jest Szatt. Zdjęcia do klipu powstawały w Kielcach, Rawiczu, Poznaniu i Krakowie, a za video i montaż odpowiedzialny jest Kuba Witek.

dodano: 2013-10-31 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

UrbanRec przedstawia oficjalny odsłuch albumu Tusza Na Rękach "W Brzuchu Bestii". Płyta ukazała się na rynku 25 października 2013 roku. Tytuł krążka jest metaforą i nawiązaniem do miasta w którym żyje artysta, do mieszanki ludzi, ich charakterów, emocji, problemów i dramatów. 
Miasto jest bestią, a my żyjemy w jej brzuchu - mówi Tusz Na Rękach.

 Tracklistę i odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-10-21 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący i zapowiadający album Tusza Na Rekach "W Brzuchu Bestii", którego sklepowa premiera już w najbliższy piątek (25.10). Tym razem zobrazowany został utwór "Solo" z gościnnym udziałem Alex i B.R.O, natomiast muzykę wyprodukował autor diamentowej "Równonocy" - Donatan.

video
dodano: 2013-10-03 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Tusz Na Rękach - Uciec Stąd (prod. Szatt)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje czwart teledysk zapowiadający i promujący album Tusza Na Rękach "W Brzuchu Bestii", tym razem video zostało zrealizowane do utworu "Uciec Stąd", który otwiera płytę i ma za zadanie wprowadzić słuchacza w jej klimat.

Oto co o tym singlu, ma do powiedzenia Tusz Na Rękach: Utwór jak i sam klip inspirowany jest serią sytuacji, w których trafiałem na pewną nieznajomą dziewczynę i mimowolnie obserwując ją w różnych okolicznościach, stworzyłem na tej podstawie ‚moją wersję‘ jej historii w formie kawałka, który moim zdaniem, idealnie wprowadzi Was w klimat i koncept albumu "W Brzuchu Bestii“. Także zapraszam do odsłuchu, a po nim mam nadzieję, że sami będziecie mogli sobie odpowiedzieć na pytanie: Czy to wszystko wydarzyło się naprawdę? A może to Ty jesteś tą dziewczyną? Czy może ją znasz lub tak jak ja mijasz gdzieś na ulicy.

dodano: 2013-10-02 19:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kolejny po Gedzu Młody Wilk pierwszej edycji wkroczył w szeregi UrbanRec. Mowa o Tuszu Na Rękach, który już 25 października wpuści do sklepów swoje najnowsze wydawnictwo zatytułowane "W Brzuchu Bestii". Tytuł krążka jest metaforą i nawiązaniem do miasta w którym żyje artysta, do mieszanki ludzi, ich charakterów, emocji, problemów i dramatów. 'Miasto jest bestią, a my żyjemy w jej brzuchu' - mówi Tusz Na Rękach.

video
dodano: 2013-09-22 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Tusz Na Rękach - Czekam na przełom (prod. Szatt)

Wytwórnia UrbanRec zaprasza do sprawdzenia teledysku Tusza Na Rękach do utworu "Czekam Na Przełom", który pierwotnie znalazł się na płycie "Upór, Odmienność, Cokolwiek" wydanej w 2012 roku. Okazją do przypomnienia tego singla jest kompilacja "Przez Ciernie Do Gwiazd 2010-2013", prezentująca przekrój twórczości Kuby Witka tuż przed premierą Jego najnowszego albumu "W Brzuchu Bestii", który ukaże się już 25 października 2013 roku nakładem UrbanRec.

video
dodano: 2013-09-04 15:52 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Tusz Na Rękach - #problemy (prod. Szatt)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk zapowiadający album Tusza Na Rękach "W Brzuchu Bestii", tym razem video zostało zrealizowane do utworu "#problemy" - klip autorstwa Michała Wilczka powstał w Berlinie.

Oto co o trzecim singlu, promującym swój krążek, mówi Tusz Na Rękach: Z racji, że pisząc ten utwór, zależało mi, żeby pomimo bardzo osobistego przekazu, jak największa liczba osób mogła się z nim utożsamić, taki sam cel przyświecał nam przy produkcji klipu. Myślę, że wizja Michała Wilczka, który wyreżyserował i nakręcił ten teledysk, nadaje temu projektowi kolejnego wymiaru, pokazując, że problemy mamy wszyscy. Bez względu na kolor skóry, narodowość czy orientację seksualną. Różnimy się tylko tym jak sobie z nimi radzimy. Za tło do tego obrazka posłużyła nam piękna, multikulturowa metropolia, jaką jest bez wątpienia Berlin. Było nam bardzo miło poznać tych wszystkich niesamowitych ludzi, posłuchać ich historii czy powymieniać się poglądami. Mam nadzieję, że kawałek, jak i klip, przypadną Wam do gustu i wyciągniecie z nich coś dla siebie. 

video
dodano: 2013-07-16 15:47 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Tusz Na Rękach - Fuks (prod. Szatt)

UrbanRec przedstawia drugi teledysk promujący album rapera o pseudonimie Tusz Na Rękach - nowego człowieka w szeregach wrocławskiej wytwórni. Klip, którego realizacją się zajął sam raper wraz z grupą taneczno artystyczną „Street Ałt of Mind“, powstał do utworu "Fuks" i został nakręcony w dużej mierze podczas wyjazdu do Gdańska przy okazji koncertu. Reszta zdjęć zostałą zrealizowana w Kielcach i okolicach, m.in. przy Dębie Bartku, którego wiek określany jest na ok. 700 lat i który jest jednym z największych symboli województwa Świętokrzyskiego, a także na Wzgórzu Katedralnym - przez które Tusz przechodzi przez całe swoje życie.

video
dodano: 2013-06-23 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

UrbanRec przedstawia pierwszy klip promujący album rapera o pseudonimie Tusz Na Rękach - nowego człowieka w szeregach wrocławskiej wytwórni. Teledysk, zrealizowany przez ekipę Dirt Video, powstał do utworu "Nowe Życie", o którym raper mówi: Pomimo tego, że "Nowe życie" może nie jest utworem typowo singlowym, myślę, że idealnie nadaje się do "wprowadzenia" Was w klimat mojego nowego albumu, który będzie nosił tytuł - "W Brzuchu Bestii". Jest to krótka opowieść o powrocie do rodzinnego miasta i o związanych z nim problemach, jak również podsumowanie i zamknięcie pewnego etapu mojego życia." 

Strony