Famson

Famson

dodano: 2020-05-05 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Po wczorajszym ataku dziś nie zwalniamy tempa - oto kolejna porcja Hot16Challenge2!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na kanale UrbanRecTv pojawił się dzisiaj nowy teledysk Famsona, zrealizowany do utworu FAM. Za muzykę odpowiedzialny jest Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, a skrecze dograł Dj Demen. Video, zrealizowane przez Artura Wypycha (Scaryberry), powstało w gorące tegoroczne lato.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-06-07 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

Satori (jap. 覚?) – yōkai żyjące w górach na terenach Hida i Mino (dzisiejsza prefektura Gifu). Potrafią czytać w ludzkich sercach. Krótka notka na temat tego czym tak naprawdę jest Satori. Czy Gedz także czyta w naszych myślach i głośno chce powiedzieć o tym, co myślimy? A może robi to po to, by dowiedzieć się czego oczekuje przede wszystkim słuchacz? Ten materiał to mała rozgrzewka przed tym, co usłyszymy już niedługo na nowym long playu "NNJL". Czy ta mała przystawka to coś, co spowoduje że przed premierą płyty będziemy naprawdę głodni rapu Gedza?

dodano: 2014-06-06 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Oczekując drugiej solowej płyty, zatytułowanej "NNJL" Gedz daje słuchaczom małą przystawkę. "Satori", czyli zbiór 8 utworów będących przedsmakiem tego, co znajdziemy na pełnoprawnym long playu. Już teraz możecie odsłuchać materiał, gdzie gościnnie usłyszycie JodSena, Suprana, Leha, Żyta Tostera oraz wielu innych.

W rozwinięciu newsa pełna tracklista, oraz link do oficjalnej strony rapera, gdzie będziecie mogli odsłuchać oraz zamówić owy mixtape.

video
dodano: 2014-05-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny teledysk promujący, wydany 25 października 2013 roku, album Tusz Na Rękach "W Brzuchu Bestii". Tym razem video powstało do utworu "Przypadek", w którym gościnnie pojawiają się Famson i Hasi, a za muzykę odpowiedzialny jest Szatt. Zdjęcia do klipu powstawały w Kielcach, Rawiczu, Poznaniu i Krakowie, a za video i montaż odpowiedzialny jest Kuba Witek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-26 13:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 3)


W ostatnich dniach swoją internetową premierę miał najnowszy album Famsona
. Jak informuje sam zainteresowany, "Kto To?! powstawało przez trzy lata. Kształt projektu zmieniał się wielokrotnie, aby dojrzeć do ostatecznej formy. LP zawiera 18 tracków, zróżnicowanych stylistycznie od żywych instrumentów po grube syntetyki."

Za produkcję bitów odpowiedzialni są m.in. Drumlinaz czy Me?How?, gościnnie udzielili się chociażby Kot Karter czy Ceka. Klipy promujące album powinny pojawić się w grudniu, natomiast już teraz w rozwinięciu newsa możecie odsłuchać oba single, jak również sprawdzić tracklistę, by w ostateczności ściągnąć (lub kupić) "Kto To?!".