2K

2K

dodano: 2021-10-29 12:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

„Late Night Studio Sessions” to singiel zapowiadający EPkę autorstwa Hodaka i 2K o tej samej nazwie. Krążek to krótki zbiór numerów, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy podczas nocnych sesji w studio. W ich skład wchodzi m.in „Inny Świat”. Numer ma na celu upamiętnić ostatnie dni ciepła i tegoroczne lato. Całość zdobi klimatyczny klip z Portugalii, za który odpowiada Hien Dinh Ngoc

Tagi:
video
dodano: 2021-08-10 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dziś na kanały Kukona i Hodaka trafiły nowe numery raperów - oba w ramach kampanii PUMA Talents, oba opatrzone takim samym teledyskiem.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-06 13:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

„C.R.E.A.M.” to drugi singiel z nowego wydawnictwa Hodaka oraz 2K’a. W numerze gościnnie udzielił się Paluch, a tytuł jest oczywiście nawiązaniem do kultowego singla Wu-Tang Clanu - zresztą nie tylko tytuł. Sprawdźcie co ma do pokazania tegoroczny Młody Wilk po świetnym przyjęciu pierwszego singla "Oh No".

video
dodano: 2021-03-09 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kolejny Młody Wilk po Karze wykorzystuje swój moment i rusza z promocją nowego wydawnictwa. "Oh No!" to numer promujący drugi album rapera z 2K, którego tytuł to "Moody Tapes". Kawałek nawiązuje do jednego z singli z ich pierwszej płyty - "Oh Wow". Przy produkcji utworu pomagał Deemz.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-03-09 18:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Drugi album duetu Hodak/2K, którego wydaniem zajmie się Def Jam.

Tracklista: nieznana

Tagi:
dodano: 2020-05-05 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Po wczorajszym ataku dziś nie zwalniamy tempa - oto kolejna porcja Hot16Challenge2!

video
dodano: 2020-02-10 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Vice City" to kolejny singiel promujący album Hodaka i 2K - klimatyczny teledysk zrealizowano w Kapsztadzie.

Tagi:
dodano: 2020-01-17 15:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nowy Rok, nowe wydawnicze ruchy - dowiedzieliśmy się właśnie, że w szeregi Def Jamu weszli Hodak i 2K, którzy wydadzą tam wspólny album. Równocześnie otrzymaliśmy preorder i singiel z udziałem Aviego!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-17 15:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Custom” to projekt, który połączył wizje dwóch umysłów. W swej różnorodności jest wyjątkowo spójny przez niesamowitą, muzyczną zgodność obu artystów tworzących duet. Efekt wielomiesięcznej pracy, szeregu godzin sesji nagraniowych oraz wyważonej, końcowej selekcji. Ozłocony gościnnymi nagraniami czterech artystów, którzy idealnie dopełnili całość. Album wydawany jest nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Liczba egzemplarzy wersji preorderowej jest limitowana, znajdują się w niej dodatkowo dwa utwory niedostępne nigdzie indziej.

Tagi:
video
dodano: 2019-08-20 21:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

W kawałku "Na pewno" obok radomskiego rapera usłyszymy Kasię Grzesiek. Za produkcję odpowiada 2K, a video to robota Wow Pictures. Album "Mr KęKę" planowany jest na 13 września.

video
dodano: 2019-05-29 15:42 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 1)

TYMEK - RAINMAN FIT. TRILL PEM, TEDE (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & 2K)

Zgodnie z zapowiedzią Tymek publikuje pierwszy singiel promujący projekt "FIT.".

"FIT to podróż w nieznane, Tymek podróżował w trasie koncertowej po całej Polsce, pisząc dla Was nowe utwory, zaczął kosztować również świata i jego wad i zalet, możecie zauważyć zmianę w jego wizerunku oraz działania."

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-03 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Gorący duet Kuban i Szpaku wlatują z nowym singlem! "Sami swoi" zostało wyprodukowane przez 2K. Kuban pokazał się w nieco innej odsłonie niż zazwyczaj, koniecznie sprawdźcie ten numer!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-18 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

2K to duet wieloletnich przyjaciół z warszawskiego Ursynowa – Kulfona i Kubusia. Ich premierowy krążek zrealizowany jako niezależna produkcja miał premierę 19 grudnia. Znajdziecie na nim 16 numerów, które powstały przy współpracy znamienitych gości. Na wokalu usłyszycie m.in. Eldo, Junior Stressa, Pono, Tedego i Vienia. Za produkcję odpowiada Szczur, na co dzień znany z kooperacji z JWP, a gościnnie bity składali m.in. DJ DEF, DJ Kebs i DJ Spike. Jeżeli frywolne wypowiedzi i uczuciowy rap to wasze klimaty, na pewno docenicie swobodny flow krążka opartego na brzmieniach starej szkoły, podanych w nowym stylu. Nie znajdziecie w tekstach 2K dissów i hasztagów, za to posłuchacie wartko płynących nawijek o pasji, hiphopowych zajawkach i emocjach, które są każdemu bliskie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-11 11:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Sprawdźcie pierwszy teledysk z albumu "2K" Kulfona i Kuby do numeru pt. "Street life" oddającego hołd warszawskiej deskorolce. Obraz dedykowany jest wszystkim skejtom i ludziom propagującym deskorolkę. Gościnnie Vienio, Tede i Dj Kebs. Produkcja "K&K Beats".

Tagi: