Mr. Onte najlepszy remix Polskie Karate!

dodano: 2013-04-23 17:30 przez: Kollabo (komentarze: 9)

Mamy zwycięzcę konkursu Kollabo x EMBRYO NAGRANIA! Po wielu godzinach przesłuchiwania aż 52 wersji utworu Polskie Karate - „W 3 dupy” udało nam się dojść do ładu kto zrobił to najlepiej. Mr. Onte w błyskotliwy sposób nadał utworowi swój unikalny charakter, który idealnie odzwierciedla naturę całego albumu Polskie Karate, gratulujemy! Wśród nadesłanych prac nie zabrakło również innych, które zasługują na wyróżnienie - chociażby Boorak'a który otrzymał najwięcej głosów publiczności! Jesteśmy dumni z jakości prac nadesłanych przez uczestników i mamy nadzieję, że rywalizacja przy następnych konkursach będzie równie zacięta.


Komentarz Wygi : „Zaproponowaliście cały przekrój stylistyk, od klasycznych, samplowanych beatów, po rozbudowane, elektroniczne, często nawet tak modne dubstepowe brzmienia. Zdaję sobie sprawę, że "W 3 dupy" jest numerem trudnym do zremixowania - ze względu na gęste rapowanie, jak i nucony refren. Brawa dla wszystkich za odwagę! Niestety, żeby nie było za słodko, większość z Was nie wstrzeliła się w tonację. Część zgrabnie wybrnęła, kreatywnie aranżując refren, czasem zupełnie go pomijając. Wśród remixów szukałem petardy na miarę oryginału, która będzie w stanie rozbujać parkiet. Bez wahania wybieram Mr Onte, który zrobił dobrze brzmiący remix z jajami, wkleił się w tonację i połączył oldskulowe funkowe sample i pady z nowoczesnym basem. Zwróćcie uwagę na groove. Pięknie to buja! Dziękuję wszystkim uczestnikom i życzę samych sukcesów! Jedna miłość!”

 

Mr.TomaZet
Gratsy
dzejka
gosciu, dla mnie i tak jestes biszem bitow, pzdr z cieplego kraju :p
hiczkok
Bicior Booraka akurat podoba mi sie bardziej, dubstep kurwa i w ogole ma takiego subtelnego pawersona.
mat!
Witam! Lepiej jeszcze raz policzcie głosy publiczności (na Kollabo) a zobaczycie, że wynik jest troszeczkę inny! Pozdrawiam serdecznie!
Jahangir
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Aline
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Aburame
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Dany
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Sondi
Komentarz został usunięty przez moderatora.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>