Tabasko

Tabasko

kategorie:
dodano: 2017-12-28 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Końcówka roku to liczne podsumowania - w ostatnich miesiącach działo się sporo, ale warto również podsumować to jakie rocznice przyniósł nam ten kończący się 2017 rok" - pisaliśmy we wtorek w artykule odnośnie WWO. Dziś cofnijmy się więc o półtorej dekady - rok 2002 dla polskiego rapu był wybitny i przyniósł niezliczone ilości kultowych singli czy wydawnictw oraz wiele utworów, które na tamten moment wywracały całą scenę do góry nogami. W ostatnich miesiącach czy tygodniach skończyły one piękny jubileusz 15 lat - przyjrzyjmy się więc dokładniej tym, których piętnastolecie świętowaliśmy najbardziej... Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

O.S.T.R. - Rise Of The Sun - feat. Cadillac Dale, DJ Haem - produced by Killing Skills

Przed Wami świeżutki, letni numer Adama zatytułowany "Rise of the Sun" zobrazowany klipem, do którego to bit wyprodukowali niezawodni panowie z Killing Skills. Gościnnie Cadillac Dale, natomiast cuty to robota DJ Haema. Kawałek dostępny jest w serwisie iTunes.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-31 13:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 11)

Współtworzący projekt Tabasko beatboxer i raper Zorak wyda na jesieni swój solowy album “Świadomość” w Asfalt Records. Produkcją całości zajmą się, a właściwie zajmują się od kilku miesięcy O.S.T.R./Killing Skills. W kwietniu możecie spodziewać się pierwszego singla.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2011-10-28 18:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 5)
Asfalt Records zawsze przywiązywało dużą wagę do winylowych edycji swoich albumów. Debiutował w 1999 roku wraz z ukazaniem się na 12" nieśmiertelnego singla OMP "Otzafszetu", a od tego czasu mogliśmy wrzucać na 33 obroty woski od Łony, Fisza czy nawet Afrontów. Sztandarową postacią wytwórni niemniej od zawsze był Ostry.

"Jazzurekcja", "7" czy "O.C.B." już zostały wydane na czarnych płytach, teraz czas na największy klasyk w dyskografii Łodzianina.