O.S.T.R. stworzył album razem z Muzeum II Wojny Światowej

O.S.T.R. we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, stworzył album umiejscowiony w czasie w latach 20. ubiegłego wieku. 31 maja, w dniu premiery albumu, odbędzie się jedyny, wyjątkowy koncert z tym materiałem, w ramach odbywającego się w gdańskim muzeum Festiwalu Kultury Utraconej.

Album "XX" przenosi odbiorców do rzeczywistości dwudziestolecia międzywojennego. Oczami O.S.T.R.'a odbiorcy zobaczą ówczesną kulturę, sztukę, technikę, doświadczą rozkwitu życia nocnego, rozwoju kina, muzyki i dźwięku. W oprawie muzycznej nie zabraknie charakterystycznego dla artysty wielopoziomowego brzmienia, przeplatających się stylów muzycznych z jazzem w tle oraz instrumentów z epoki. Teksty utworów zostaną urozmaicone charakterystycznymi dla lat dwudziestych zwrotami.

Album "XX" jest muzyczną opowieścią o ludziach tamtych czasów, o życiu z perspektywy zwykłego człowieka. Lekcją historii, której nie zapisano w książkach. Będzie jednocześnie muzyczną ucztą dla fanów, podczas której nie zabraknie stylu O.S.T.R'a.

W sieci dostępny jest już pierwszy singiel z albumu XX pt. “Kercelak”. Cały album ukaże się na streamingach 31 maja. Tego samego dnia w Muzeum II Wojny Światowej odbędzie się jedyny, wyjątkowy premierowy koncert, podczas którego O.S.T.R. wykona wszystkie utwory z albumu "XX". 

Preorder

Bilety

wgwegweg
Mam nadzieje, że dobrze zarobi na jednym koncercie, z materiałem którego wiecej juz nie zarapuje
Kwaśny Ogór
Ten kraj to jedno wielkie muzełum militarne i mentalne. Beka z takich akcji wszystko pod publikę Historia tego kraju to pasmo porażek i klęsk nie ma z czego być dumnym.
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Mało który kraj nie ma na swoim koncie wtop jako agresor lub ofiara. Z dwojga złego, lepiej być agresorem czy ofiarą? Polska historię agresora ma dość skromną. Ponoć Czechy mają z nami problem za wojnę światową. Poza tym, nie kojarzę, aczkolwiek pewnie coś tam się jeszcze znajdzie, bo kraje lubią swoje historie koloryzować. Jest to szkodliwe jak sk*rwysyn.
Adi
No nie do końca. Owszem, jesteśmy smutnym muzeum, jednak mieliśmy też wzloty. Problem jest taki że jesteśmy smutnym narodem i chcąc pogłębić swój mizerny los, wybraliśmy drogę umartwienia co odzwierciedlają nasze święta narodowe i religijne.
Grande Props
Bo taka jest rola Polski, mamy być dojeni przez silniejsze kraje, tyrać na inne społeczeństwa i korporacje. Niektórzy do tej pory nie rozumieją po co media wpajają nam wiele rzeczy do głowy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>