DJ Haem

DJ Haem

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

O.S.T.R. - Rise Of The Sun - feat. Cadillac Dale, DJ Haem - produced by Killing Skills

Przed Wami świeżutki, letni numer Adama zatytułowany "Rise of the Sun" zobrazowany klipem, do którego to bit wyprodukowali niezawodni panowie z Killing Skills. Gościnnie Cadillac Dale, natomiast cuty to robota DJ Haema. Kawałek dostępny jest w serwisie iTunes.

video
dodano: 2013-11-06 13:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

Zorak "Długi sen" (prod. Killing Skills)

Prezentujemy trzeci klip z nadchodzącego solowego albumu Zoraka. Tym razem to kawałek “Długi sen” wyprodukowany przez Killing Skills. Rozpoczęto też przedsprzedaż albumu “Świadomość”, który ukaże się 19 listopada b.r.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-10-01 13:30 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

O.S.T.R. zaprasza na koncert, na którym go nie będzie

11 października w warszawskim klubie "1500m" odbędzie się impreza Asfalt Records z cyklu "PA! Co się dzieje" (vol. 2). Tym razem przedstawiamy naszych nowych artystów: Sariusa, Zoraka i DJ-skie trio Modulators. Headlinerem będzie łódzka grupa Afront, której doskonałe albumy ukazały się nakładem Asfalt Records w latach 2004 i 2006.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-09-20 18:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

11 października w warszawskim klubie "1500m2" odbędzie się impreza Asfalt Records z cyklu "PA! Co się dzieje" (vol. 2). Tym razem przedstawiamy naszych nowych artystów: Sariusa, Zoraka i DJ-skie trio Modulators. Headlinerem będzie łódzka grupa Afront, której doskonałe albumy ukazały się nakładem Asfalt Records w latach 2004 i 2006.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-29 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Solowy teledysk Bu do "Pókim Ruby", który niedawno prezentowaliśmy wam na popkillerze stał się zapowiedzią nowej solówki, która niebawem ukaże się nakładem MaxFloRecords. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę, a oto co na temat płyty napisał sam zainteresowany: "Drodzy Odbiorcy! Front okładki mojej, nadchodzącej solowej płyty pt.”BYK” zdążyłem już zaprezentować . Możecie mi wierzyć, że reszta digipacka w wykonaniu Marcina „Skont” Lorenczyka będzie równie kapitalna i bardzo urozmaicona. Projekt graficzny został wczoraj ostatecznie zaakceptowany, a materiał muzyczny, który zmiksował i zmasterował Puzzel już w poniedziałek oddany do tłoczni. Dokładny dzień premiery, na chwilę obecną niech zostanie niespodzianką ale można się go spodziewać w połowie lipca...

dodano: 2013-04-18 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Już jutro do sklepowej dystrybucji trafi najnowszy album Greena zatytułowany "Buntownicy i Lojaliści". Żeby zachęcić was do tego by wybrać się jutro na płytowe zakupy i wrócić ze swoim egzemplarzem płyty Green wraz z DJ'em Haemem przygotowali promomix materiału. Przypomnijmy, że produkcją większości zajął się Ostry, a swoje do układanki dodał Quiz. Gościnnie pojawią się O.S.T.R., W.E.N.A., Hades i Gres, a za gramofonami staną DJ MixAir, DJ Kebs oraz DJ Grubaz.

dodano: 2013-02-25 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Metro zbudował wokół swoich produkcji zaufanie tym, że nie miewa słabszych momentów od lat. Praktycznie wszystko za co się bierze jest tak dobre, że chce się do tego wielokrotnie wracać. Polak współpracujący z Perceem P? God damn, włączam sobie "Return Of The Funky Man" i próbuję wyobrazić sobie jaka to zajawa mieć kogoś takiego na autorskim wosku. Chęć promowania polskiego DJ'ingu Metro pokazał już na "Antidotum 2", ale tym razem również - w numerze gościnnie pojawia się DJ Haem. W rozwinięciu znajdziecie link pozwalający wam zamówić sobie własny egzemplarz siódemki i posłuchać snippetów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-27 23:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 53)

Oto zaprojektowana przez SewerX okładka nadchodzącego albumu Ostrego i Hadesa "HAOS". W Sklepie Asfalt Shop ruszył preorder na tę płytę. Do Pierwszych 1000 egzemplarzy gratis składany poster "HAOS". 

“HAOS” to wspólna płyta O.S.T.R. i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło…