Te-Tris prosi o pomoc - jego 5-letni kuzyn walczy z nowotworem

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Życiowy dramat w rodzinie Te-Trisa. Siemiatycki raper postanowił poprosić fanów o wsparcie w obliczu poważnych problemów ze zdrowiem jego 5-letniego kuzyna - chłopiec walczy z nowotworem złośliwym wątroby.

"Drodzy. Dominik to rodzina mojej Izy, więc i moja również. Sytuacja jest od dawna bardzo trudna i poważna. Niestety stała się dramatyczna. Proszę Was serdecznie o wsparcie i pomoc. Liczy się każda minuta i każda złotówka, każde udostępnienie. Niech każdy, nawet najmniejszy skrawek dobrej energii wysłanej kiedykolwiek do Was, wróci teraz do Dominika. Trzymaj się Młody, będzie dobrze."

Zbiórka dla Dominika prowadzona jest na SiePomaga pod tym linkiem.

Podajemy dalej i zachęcamy do wsparcia - Tet wielokrotnie dał swoim fanom moc do walki z codziennymi problemami, to idealna okazja, by choć symbolicznie mu się odwdzięczyć. Poniżej przypominamy też klasyczne numery Te-Trisa, które pomogły wielu słuchaczom w trudnych chwilach - niech niesie się ich przesłanie.

Tagi: 

laskowskitomaszkarol@interiowy.pl
Te-tris na pewno masz pod ręką polskiego onkologa doskonale władającego angielskim,jeśli nie napisz szybko ja przekażę metodę Amerykanom po angielsku.Byłem studentem Śląskiej Akademii Medycznej kiedy Prof.Religa był jej Rektorem.Oto metoda oparta na transplantogii,jeśli nie jesteś pewien w 100% że Dziecku pomoże lek.Tak jak w przeszczepie serca po wyjęciu w trakcie przygotowania można wdrożyć płucoserce,czyli aparat zamiast serca przed włożeniem nowego ,aparat który zabierze krew żylne a wpompuje krew utlenowaną sztucznie.W Twoim przypadku,przypadku Dziecka zapewne istnieje ryzyko operacji że względu na złośliwość,czyli prognozowane przerzuty.JEŚLI PODCZAS OPERACJI POWRÓT ŻYLNY I CHŁONNY Z OKOLICY WĄTROBY ZOSTANIE PRZEJĘTY A KREW BĘDZIE SPRAWDZANA POD KONTEM KOMÓREK NOWOTWOROWYCH BYĆ MOŻE BĘDZIE MOŻNA USUNĄĆ OPERACYJNIE ZŁOŚLIWCA W CAŁOŚCI I ZAŻEGNAĆ PROBLEM DEFINITYWNIE NIE DOPUSZCZAJĄC DO PRZERZUTÓW.WĄTROBA SIĘ REGENERUJE ZWŁASZCZA U DZIECI.W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI Z POWODZENIEM USUWA SIĘ JEJ ZNACZNE FRAGMENTY.Jako dziecko przeszedłem operację w narkozie,miałem kilka wypadków z hospitalizacją.W twoim przypadku Dziecko być może nie będzie w narkozie ,będziesz mógł rozmawiać w trakcie zabiegu.Działaj szybko,bo czas nagli,zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien że lek jest w 100% skuteczny.Jeśli zdążysz napisz jeśli nie nie zawracaj sobie głowy.O immunosupresorach,osłonię antybiotykowej oni wiedzą.Tłumacz metodę konsultuj i powodzenia.
Cartman
poszła stówka ;) nie bądź żyła, daj coś od siebie też!
Przelew
Poszedł

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>