Oskar

Oskar

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Siwers wydał niedawno swój trzeci solowy album, "Powrót z drogi donikąd". Raper z tej okazji zorganizował na swoim Instagramie Q&A podczas którego zdradził, że na ostatniej płycie miał pojawić się Oskar z PRO8L3M-u oraz, że już rozpoczął pracę nad kolejnym krążkiem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-04 22:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

W trakcie wczorajszej kanonady pytań w programie "Hejt Park" słuchacze zahaczyli sporo ciekawych wątków, na które odpowiedzieć musiał Quebo. Jeden ze słuchaczy zadał serię szybkich pytań, wymagających odpowiedzi tak/nie.

video
dodano: 2019-12-05 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zespoły zapowiadały klip na swoich instagramowych kontach, a nieobecność kawałka "Mieć i nie mieć" na serwisach streamingowych wraz z premierą płyty "Szum" tylko utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że taki teledysk się pojawi. Afrotrapowy bit i beztroska nawijka idealnie korelują z egzotycznymi obrazkami z Kuby.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-17 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Ten rok to dla Oskara i Steeza dalsze pasmo sukcesów, jednak duet nie zwalnia tempa i wciąż pichci nową muzykę. Dziś na ich fanpage'u pojawiła się krótka, ale wymowna wypowiedź, zawierająca to, co najważniejsze dla fanów...

dodano: 2018-01-02 12:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rasmentalism rozpoczyna rok jak Kamil Stoch - wjeżdżając od razu z grubej rury i serwując mocarnie obsadzony singiel. "Tango" zatańczymy już 26 stycznia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-23 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W oczekiwaniu na kolejny projekt od ekipy PRO8L3M dostajemy najnowszy luźny numer - jednak na pewno nie luźny pod względem treściowym.

"Nowy numer, który nagraliśmy specjalnie na potrzeby filmu "Pocztówki z Republiki Absurdu". Film opowiada historię młodej szwedzkiej reżyser, która przyjeżdża do Warszawy w celu nakręcenia materiału dokumentalnego o życiu jej rówieśników w kraju, w którym inicjatywa zmian systemowych '89 poniosła klęskę i od siedemdziesięciu lat, nieprzerwanie panuje komunizm. Inspiracją do kawałka była zapomniana już historia byłego żołnierza AK, filozofa i księgowego z Przemyśla - Ryszarda Siwca. Siwiec protestując przeciwko inwazji na Czechosłowację dokonał 8 września 1968 samospalenia w czasie ogólnokrajowych dożynek na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie w obecności szefów partii, dyplomatów i 100 tysięcy widzów.

Data emisji filmu w TVP2 to 4 Czerwca o godz, 21.45"