Gandzior

Gandzior

video
dodano: 2017-04-02 22:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Kilka dni przed premierą albumu "Remisja" Peja i Brahu udostępniają klip do kawałka "W pogoni za marzeniami". W utworze gościnnie pojawił się Gandzior. "Remisja" ujrzy światło dzienne 7 kwietnia nakładem RPS Enterteyment przy dystrybucyjnym wsparciu MyMusic.

wydarzenie
dodano: 2016-10-25 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Festiwal Hip Hop Fever to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu Terrorym Fever. Peja wraca z imprezą pod zmienioną nazwą, by podobnie jak w przypadku Terrorym Fever kontynuować tradycję na poznańskiej Hali nr 2 MTP. W ramach festiwalu będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo znanych wykonawców polskiej sceny rap, którzy z okazji 40. urodzin Rycha Peji tłumnie pojawią się tego dnia w Poznaniu. Hip Hop Fever to również okazja do zagrania przez Rycha mocno wyselekcjonowanego materiału, a dodatkowo gospodarz wykona premierowo takie produkcje jak „DDA” oraz „Remisja”.

dodano: 2016-03-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

2 września tego roku będzie miala miejsce premiera "Mixtape'u vol. 5" DJa Decksa. Płyta ukaże się nakładem Fonografiki. Przypomnijmy, że na płycie gościnnie udzielili się: Paluch, Cira, Poszwix, Bezczel, Obywatel MC, Brahu, RDW, Małach/Rufuz, Koras, Fu, Juras, Pono, Kuba Knap, Stasiak, Ten Typ Mes, KęKę, Lukasyno, Kali, Ero, Kosi, Ry23, Śliwa, Gandzior, VNM, Kaczor, Oxon, Słoń, Sarius, Pyskaty, Sokół, Pih, O.S.T.R. i Kroolik Underwood. Z kolei 7 października tego roku w Arenie w Poznaniu odbędzie się impreza promująca to wydawnictwo - jako gwiazda wieczoru zagra Fat Joe. Poniżej sprawdzicie video-zapowiedź koncertu nagraną przez rapera.

wydarzenie
dodano: 2015-08-13 17:27 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Po 2 latach przerwy w wielkim stylu powraca festiwal pod patronatem ekipy SLU - Terrorym Fever, który odbędzie się 10 października w poznańskiej Arenie. Na festiwalu wystąpią: RPS/SLU, Gandzior, O.S.T.R., Bisz, Trzeci Wymiar, Bezczel, ZBUKU, Kali, Ten Typ Mes, Śliwa & Aspiratio Crew oraz Gang Albanii.

kategorie:
dodano: 2015-03-21 14:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

PEJA, jeden z prekursorów prawdziwego ulicznego rapu w Polsce, dwukrotnie dzielący scenę z legendą gatunku Ice-T, wystąpi 18 kwietnia w warszawskim Basenie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-12 20:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Postać Nine'a przedstawialiśmy wam niejednokrotnie, pisząc o tym, że to nowojorska legenda, zapominana dziś, a mająca na koncie albumy, których ząb czasu nie jest w stanie nawet nadkruszyć. Niepodrabialny wokal, ogromna charyzma... miło dlatego pisać o wspólnym tracku autora "Nine Livez" z polskimi MC's!

Utwór „Rap Renegat” pochodzi z nowego krążka zatytułowanego „Nowy Porządek Blaja” powstałego w 2011 roku z inicjatywy Medi Top Glona i Hirassa projektu Blajstar. Amerykański raper został zaproszony przez Peję do drugiej edycji imprez RPS Club Meeting, niestety koncert nie doszedł do skutku z powodu zakazu opuszczania Stanów przez rapera. Udało się rozpocząć bliższą współpracę i za namową właściciela RPS Enterteyment, Nine nagrał gościnną zwrotkę do bitu, który zaproponowali przedstawiciele PCP Parku: Gandzior, Hirass i Medi Top.

dodano: 2012-10-06 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Spice 1 - weteran sceny Bay, charyzmatyczny i niepodrabialny gangsta-raper, dysponujący maszynowym flow i znakomitymi obrazowymi tekstami oraz dorobkiem kilkunastu płyt, w tym trzech złotych. Nie przypadkiem The Source w rankingu 115 najwybitniejszych artystów lat 1988-2003 umieściło go w pierwszej połowie stawki. Jego debiutancki album ten sam magazyn podał w czołowej setce najlepszych rapowych krążków w historii... Panie i Panowie, legenda Kalifornii już 3 listopada zagra w Poznaniu na organizowanym przez Peję Terrorym Fever 3!