Getto Deluks

Getto Deluks

video
dodano: 2014-03-13 17:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

'Hałas' to nowy klip promujący album Obywatela MC. Ten klasyczny numer otwiera bardzo dobrze przyjęty album 'Getto Deluks'. Wizualizacja została opatrzona niezwykłą scenografią, do której wykorzystano kolekcję 102 klasycznych boomboxów z prywatnej kolekcji Maćka Wasilewskiego. W klipie wystąpili m.in. b-boy Kaczorex, DJ Cent, DJ Cat Man Doo oraz Majutek i Blancik (córki Obywatela MC).

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-03-29 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 12)

Trochę czasu minęło, odkąd ukazało się Północ Centrum Południe. Jeszcze więcej od momentu, kiedy pojawił się pierwszy numer kultowej "Uwagi" z wywiadem z chłopakami z Deluks. Nie oznacza to wcale, że Kear - teraz Obywatel MC - zapomniał o hip-hopie. Po kilku latach realizowaniach się na innych polach, powrócił do gry z wydanym przez PROSTO albumem "Getto Deluks". Co słychać w Gdańsku?

video
dodano: 2013-02-27 15:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Obywatel MC - Jak nie my to kto feat. RDW, Rybson (The Returners rmx)

Dlaczego: Oryginalnie klip promował wydany w 2006 roku singiel formacji Deluks, w której Obywatel MC, jeszcze pod pseudonimem Kear, stawiał pierwsze poważne kroki na rapowej scenie. Numer ten nigdy nie ukazał się na żadnym oficjalnym wydawnictwie. Wersja z 2013 roku znalazła się na albumie "Getto Deluks" w remiksie The Returners, którzy wzorowo zmierzyli się z zadaniem odświeżenia tego klasycznego numeru.

video
dodano: 2013-02-12 18:19 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Obywatel MC - Ojca chrzestnego syn

Na 10 dni przed premierą albumu "Getto Deluks", Obywatel MC prezentuje premierowy teledysk. Fabularne wideo zostało nakręcone do utworu "Ojca chrzestnego syn". Nagranie zawiera wiele wątków autobiograficznych i ukazuje kolejne oblicze debiutanckiego materiału rapera, znanego wcześniej z grup Deluks i PCP, gdzie występował pod pseudonimem Kear. Autorem bitu do nagrania jest Brahu, za skrecze odpowiada DJ Cent, zaś reżyserami wideo są Maciej Szupica i Krzysztof Kiziewicz.

dodano: 2013-01-23 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Przygotowujący się do premiery albumu "Getto Deluks" Obywatel MC uderza ze zdwojoną siłą. Po pierwsze: ujawniamy okładkę i tracklistę płyty, którą można już zamawiać w preorderze na stronie http://prosto.pl/shop/product/getto-deluks/CD/ . Będzie to limitowana edycja zawierająca jako bonus tracki "Pościg remix The Returners" oraz "Słowo remix Szczur". Przy wybraniu opcji przedpłaty i dostawie na terytorium Polski, przesyłka będzie gratis. Realizacja zamówień rozpocznie się 19 lutego 2013 roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-17 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

"Do dna" to pierwszy utwór promujący "Getto Deluks", debiutancki album Obywatela MC. Nagranie wyprodukował Szczur, zaś o skrecze zadbał DJ Cent. Jak mówi artysta: jest to imprezowy sztos, mamy karnawał, dlatego też "Do dna" wrzucamy jako pierwszy numer. Nie jest to kawałek, który można nazwać wizytówką "Getto Deluks", ale o tym się przekonacie w kolejnych odsłonach.