Ero JWP "Miliardem w rozumie" przypomina dlaczego wszyscy czekamy na jego solo

Pora na kolejny teledysk z płyty „Szlagier”! Tym razem otrzymujemy klip do solowego utworu Ero JWP pod tytułem „Miliard w rozumie”. Bit, tak jak w przypadku całej płyty wykonał Szczur JWP. Klip zaś jest dziełem. ML FILMZ. Teledysk ten promuje płytę "Szlagier", której premiera przewidziana jest na 19.05.2017.

"Szlagier" to album zawierający 15 utworów produkcji Szczura, na których usłyszysz zwrotki Ero JWP, HZD Hazzidy oraz Pono. Przy zakupie płyty w przedsprzedaży otrzymamy także plakat, wlepki oraz autografy Pono, Ero, HZD i Szczura. Dodatkowo do płyt zamówionych w preorderze dołączona będzie druga płyta, zawierająca singlowe wydanie utworu "Prekursor". Płytę można zakupić w sklepie wytwórni lub na stronie płyty.

Szlagier to projekt powstający we współpracy czterech osób – Pono (Zip Skład), Ero (JWP Crew), HZD Hazzidy (DIIL Gang) oraz Szczura (JWP Crew). Nadchodzący album trafi w muzyczne gusta osób spodziewających się produkcji w klasycznym stylu, jednakże zaskoczy również nowoczesnymi brzmieniami. Połączenie reprezentantów trzech składów owocuje nieszablonowymi pomysłami i wysoką jakością całej produkcji, której potwierdzeniem są chociażby produkcje Szczura czy mastering Otrabarwa Studio.

o ja cie...
Nie wszyscy, nie wszyscy. Ja nie czekam.
borowkarz
dobry kawalek, ten "dawaj sos" to byla tragedia
Aha 1
Najlepszy numer, bo ten cały „Szlagier” to jakieś nieporozumienie. Ero - ok, Pono - ok, ale o poprzeczkę niżej niż zawsze, tak słychać jakby na kolanie było pisane, na odpierdol, a ten cały HZD Hazzidy to nawet nie wiem kto to jest - dupy nie urywa, ginie w tłumie innych raperów. I zgadzam się z tym co napisał kolega wyżej - "dawaj sos" = dramat!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>