Ematei

Ematei

dodano: 2020-05-14 02:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Akcja Hot16Challenge2 rozchodzi się już coraz szerzej po innych muzycznych gatunkach i światach, jednak nadal możemy liczyć na dopływ ciekawych rapowych zwrotek. Dziś dostaliście coś od nas - czyli Hot16 ode mnie w odpowiedzi na 4 nominacje, ale przede wszystkim zaatakowali Golin, Abradab, Fu, jeden z największych wygranych 1 edycji akcji MC Silk czy dawno nie słyszani Śliwka Tuitam i Owal Emcedwa. Oprócz tego Arczi Szajka, Zaginiony, Nieuk (Albo Albo) czy Mały Esz oraz sporo ciekawych strzałów spoza rapu - Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska czy Abstrachuje i Tomasz Kammel.

dodano: 2020-05-13 23:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Jest i nasza odpowiedź na #hot16challenge2 - Mateusz na mikrofonie!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-02-24 14:50 przez: Anonim (komentarze: 2)

"Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!" - pisaliśmy parę dni temu.

Dziś mamy dla Was obszerną fotorelację z sobotniej imprezy, w trakcie której za gramofonami stanęli dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycili King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

wydarzenie
dodano: 2015-02-20 13:30 przez: Anonim (komentarze: 1)

Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!

Podobnie jak na urodzinowych imprezach rok i dwa lata temu w 1500m2 spodziewać możecie sie grubej zabawy do rana i porcji najlepszej muzyki, a także okolicznościowych występów gości specjalnych. Po ubiegłorocznym maratonie i wręcz festiwalowym line-upie zawierającym blisko 20 koncertów tym razem nacisk przeniesiemy jednak bardziej na DJ-ów i imprezę. Za gramofonami staną dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycą King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Jeżeli oficjalną nominację otrzymuje się z rąk hustlersko rozśpiewanego DJ-a to sporym faux pas byłoby nie podjąć się wyzwania. Swoje "Hot16Challenge" przygotowałem już w dniu gdy wskazał mnie Greg, uznałem jednak, że nagram je na spokojnie już po tym, gdy domkniemy i wypuścimy w świat rzecz priorytetową czyli grecki klip do "Nie ma jak" Kubana. Teledysk ukazał się w poniedziałek, ja do studia Sounds Of Street zawitałem wczoraj... dziś możecie sprawdzić efekt tego oto niecodziennego działania.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-06 00:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bfreenów to cykl wolnych spotkań z rapem, w ramach których odbywają się rapowe warsztaty, spotkania z raperami i aktywistami kultury hip-hop oraz koncerty i bitwy freestylowe. "Okoliczni wielbiciele muzyki rap spotkają się z prawdziwymi osobistościami świata hip-hopu: aktywistą i rapowym działaczem, pierwszym mistrzem legendarnej bitwy freestylowej WBW – Rufinem MC, najbardziej kompetentnym dziennikarzem zajmującym się polskim hip-hopem – Marcinem Flintem, najlepszym w historii freestylowcem, cenionym raperem, reprezentantem labelu Aloha Entertainment – Muflonem, no i współtwórcą portalu Popkiller.pl i odkrywającej świeże rapowe talenty akcji „Młode Wilki” - Mateuszem Natali" - piszą organizatorzy.

A ja mam przyjemność zaprosić tym razem na ten ostatni punkt, który już w najbliższą sobotę...

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2014-02-10 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Nie ma wątpliwości, że jestem w tej sytuacji jedną z najbardziej nieobiektywnych osób... ale sobotnia impreza w 1500m2 wyszła naprawdę grubo i pewnie podobnie jak ubiegłoroczna znajdzie się w moim prywatnym topie całego roku. 8 lutego miałem przyjemność świętować swoje 26 urodziny razem ze współjubilatami - DJ-em Hubsonem, Małolatem i Pegasem, na scenie pojawiła się obsada iście festiwalowa - Fokus, Borixon, Pyskaty, Wdowa, Ras (Rasmentalism), Kuba Knap, Grizzlee, Proceente, Chonabibe, 2sty, Gedz i Jodsen, Deobson, Zioło, LJ Karwel, Flint, Zetenwupe, Zaginiony i Kubson a całość poprowadzili Rymek i Theodor. Działo się naprawdę sporo, frekwencja mimo że niższa niż ubiegłoroczne 1100 osób to dopisała elegancko, a wszystko na obszernej fotorelacji uchwycił niezawodny Tomek Karwiński. Zdjęcia poniżej a ode mnie jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich obecnych!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-02-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już w sobotę w warszawskim 1500m2 gruba urodzinowa impreza, na której świętować będą nasz redaktor Mateusz Natali a także Małolat, DJ Hubson oraz Pegas. Na scenie natomiast plejada z całego kraju, od doświadczonych i uznanych MC po młode twarze! Kto dokładnie? Fokus, Borixon, Pyskaty, Wdowa, Ras (Rasmentalism), Kuba Knap, Grizzlee, Proceente, Chonabibe, 2sty, Gedz i Jodsen, Deobson, LJ Karwel, Flint, Zetenwupe, Zaginiony i Kubson, a do tego niespodzianki! Oprócz występów zagrają DJ-e a cały melanż poprowadzi Rymek a wszystko za jedyne 15 złotych, poniżej info prasowe i niebanalna zapowiedź.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy
dodano: 2013-02-01 17:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Spięty VNM - czyli jeden dzień z życia rapera

Co dzieje się, gdy przygotowujący się do urodzinowej imprezy VNM wstaje spięty a wszystko idzie mu pod górkę? Przekonajcie się sami i wpadajcie już jutro do klubu 1500m2.

Tagi: