Tha Dogg Pound - trasa przesunięta, wraz z nią koncert w Warszawie

Złe wieści dla wszystkich westcoastowych zajawkowiczów, którzy podobnie jak my nie mogli doczekać się niedzielnej wizyty Tha Dogg Pound. Trasa Daza i Kurupta napotkała nieoczekiwane turbulencje i powinna się już rozpocząć... jednak została przesunięta.

Nie wiemy jeszcze na kiedy, bo sytuacja jest na tyle dynamiczna i chaotyczna, że ciężko tu o jednoznaczne komunikaty. Od Daza płyną jedne uzasadnienia, od Kurupta inne, promotor widzi to jeszcze inaczej. My wiemy tyle, że w niedzielę duet do nas nie dotrze tak jak i do żadnego innego miasta planowanego na najbliższe dni, jesteśmy jednak w stałym kontakcie z managementem a Agent potwierdza, że intensywnie pracują nad rozwiązaniem sytuacji i w ciągu kilku dni powinniśmy otrzymać nowy terminarz trasy. Gdy tylko będziemy mieć więcej konkretów błyskawicznie Was poinformujemy.

Oto co napisał nam management a poniżej screeny komunikatów Daza i Kurupta:

"We want to reschedule as well as there has been a lot of backfire from fans on Facebook. I can assure that everybody’s passport is good to go and that that wasn’t any issue at all. Again, sorry about this situation. It’s in everybody’s best interest to reschedule."

Galeria

Tagi: 

kaak
Wiedziałem, że tak będzie. To lepiej dla Rapkillera powstawiają tą parodię raperów do lineupu, których tu promują.
Em123
Smiff n wessun... Bone thugs...nine...a teraz Gpd...
aint nutthin new
Jak zwykle Daz w chuja poleciał.W dupie ma fanów z Europy, których być może ma obecnie więcej niż u siebie w USA. Bardzo czekałem na ten koncert, kupując bilet zaraz po tym jak pojawiło się info o koncercie coś czułem, że może polecieć w kutasa i proszę bardzo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>