Killa Kyleon

Killa Kyleon

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-25 13:55 przez: Paweł Zet (komentarze: 4)

Killa Kyleon to postać dobrze znana fanom rapu z Houston. Po ubiegłorocznym "Lorraine Motel" przyszedł czas na nowy materiał. Właśnie z tego powodu dostajemy pierwszy singiel - "Doja Sweet". Na jazzującym bicie z typowo houstońskim vibem gościnne zwrotki położyli A$AP Rocky oraz Bun B z UGK. Za produkcję odpowiada niezawodny Trakksounds. Numer ten był już dawno zapowiadany, ale jak dobrze słychać, było warto tyle czekać.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-26 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Killa Kyleon - Cadillac

Houston school of pimpin' 'llacs. Killa Kyleon promuje swój nowy materiał po raz kolejny eksponując swoją miłość do ulubionego auta. Teledysk z kolei to instruktaż jak odpowiednio Cadillaca potraktować, żeby swag był wystarczający. Żarty żartami, ale Kyleon to jeden z najlepszych w tej chwili kontynuatorów szkoły rapowania z Houston, a numer buja jak należy. "I'm so in love with my Cadillac, look at the motherfuckin' wheels".

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-09 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Natłok luźnych numerów, pobocznych projektów i ogólnie natłok nowej, wartej uwagi muzyki potrafi przytłoczyć - a także zasypać naszą stronę mocno i konkretnie. Złapaliśmy się na tym, że w ostatnim czasie coraz większy procent publikowanych newsów to "nowy numer" lub "nowy singiel" i pomyśleliśmy, że dobrze byłoby nadać temu trochę bardziej przejrzystą formę, która ułatwi nie zagubienie się w gąszczu pojedynczych utworów. Polski cykl Krótki Strzał przyjął się naprawdę dobrze, zdecydowaliśmy więc o uruchomieniu podobnej opcji związanej z zagranicznym rapem. Zastanawiacie się skąd nazwa Drive By i o co w niej chodzi?

Drive By to slangowe określenie samochodowego ataku z zaskoczenia, polegającego na ostrzelaniu celu i błyskawicznym ulotnieniu się. Seria strzałów bez zapowiedzi i błyskawiczna ucieczka. Podobnie będzie u nas - dostaniecie serię 5-6 mocnych i celnych strzałów bez wcześniejszej informacji i bez ustalonego harmonogramu. Czy Drive By będzie pojawiał się co dwa, co cztery czy co sześć dni? Nie wiemy, to zależy od tego, ile wartych uwagi utworów dostaniemy w danym momencie. Jako że za selekcję nabojów odpowiedzialny może być każdy z redakcji to i spodziewać możecie się dużej muzycznej przekrojowości kolejnych odcinków - dobrze widać to już w pierwszym z nich.  Od Killa Kyleona po Slum Village...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-06 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Muzyka z potrzeby chwili", "Something for the mood" - zwał jak zwał. Ale kiedy na niebo wjeżdża pierwsze wiosenne słońce a kurtka zimowa wskakuje do szafy to "możesz mieć mnie za muzykometeoropatę", bo nie wyobrażam sobie wtedy słuchania ciężkich i dołujących brzmień. Nothing like this.

Luz, lato, słoneczny vibe. A że pogoda od paru dni jak najbardziej dopisuje to i nowy letni joint z udziałem dobrze znanych Devina czy Gibbsa wstrzeliwuje się z idealnym timingiem. Nic wybitnego, ale jak najbardziej coś przyjemnego. Poniżej również cały mixtape z którego pochodzi z naprawdę soczystą tracklistą.

dodano: 2011-05-14 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Pochodzący z Houston raper Killa Kyleon pojawiał się już u nas kilkakrotnie. Dziś mamy dla was kolejny teledysk gościa, którego mogliście usłyszeć chociażby u Slim Thuga, czy na świetnym "Kush & OJ" Wiz Khalify. Teledysk został zrealizowany do numeru "Soldier", który daje dobry obraz tego, czego można spodziewać się po Kyleonie. Oprócz tego mamy również przegapiony przez nas wcześniej numer "Legalize" wyprodukowany przez niezawodnych gentlemanów z Cookin' Soul.