Mickey Factz

Mickey Factz

video
dodano: 2017-01-21 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Pochodzący z Bronxu liryczny geniusz Mickey Factz, Freshman XXL'a roku 2009 i gość znany z burzliwych przejść z wytwórniami, jak i kilku najwyższej klasy konceptualnych mixtape'ów, w zeszłym roku wreszcie wypuścił oczekiwany latami oficjalny debiutancki album. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest szanowany i zasłużony jak mało który producent w grze Nottz, mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Busta Rhymes, Snoop Dogg, Kanye West, The Game czy J Dilla.

Na składającym się z 10 utworów "The Achievement" gościnnie duet wsparli m.in. Styles P, Phonte, Blu, Curren$y, Smoke DZA czy Showtyme. Jeśli spragnieni jesteście tłustych linii basu, pięknych sampli oraz lirycznego, błyskotliwego rapu, trafiliście w dziesiątkę. Odsłuch całości oraz teledyski do singli "414 Words" oraz "Wants" w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-15 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z Wirginii MC/wokalista Jered Sanders nie próżnuje i najwyraźniej nie zamierza znów przepraszać za opóźnienia. W sierpniu zeszłego roku wypuścił długo wykańczany album "Daylight Savings Time" i idąc za ciosem, niecałe pół roku później dostajemy kolejne, tym razem darmowe LP. "Hope Is Dope" to manifest nowego podejścia do muzyki uduchowionego artysty, określającego swoją twórczość mianem Hope Hop.

Na przestrzeni 10 oryginalnych utworów Jereda wsparli m.in. liryczny wirtuoz i Freshman XXL'a roku 2009 Mickey Factz z Bronxu, Evan Ford czy znani ze współpracy z Big K.R.I.T.'em Foreign Allegiance na bitach. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-14 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 26)

Utwór Big Seana pt. "Control" powoli staje się najgłośniejszym kawałkiem ostatnich miesięcy. Burza, którą swoimi kontrowersyjnymi tekstami wywował samozwańczy król NY i west coastu, czyli Kendrick Lamar wydaje się nie mieć końca. Publikowaliśmy wam już odpowiedź reprezentanta Slaughterhouse,  Joella Ortiza pod tytułem "Outta Control", lecz okazuje się, że to dopiero początek. Wypowiedzieć się zdążyli już m.in. B.O.B. , Meek Mill oraz nie kto inny, jak były trener Chicago Bulls oraz Los Angeles, czyli Phil Jackson, który również został wspomniany przez Kendricka. Oprócz wspomnianego wcześniej Ortiza, który zaatakował K.Dota w utworze muzycznym, podjęli się tego m.in. B.o.B., Lupe Fiasco, Astro, Los, Fred The Godson, i Mickey Factz.

dodano: 2013-04-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Druga edycja akcji i pierwsza, w której pojawiły się właściwe młode talenty w okolicach premier debiutów. Jedne zaznaczyły swoją obecność, bardziej drugie mniej. Jedne utrzymały się na scenie, inne zaginęły w akcji. Zobaczcie jak wygląda przegląd sił drugiego roczniku XXL'owych świeżaków cztery lata po wyborze.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-09-17 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Starting 5 - Prod by Bink ft.Boola, Maffew Ragazino, Mickey Factz, Jon Connor

O kawałku "Starting 5" pisaliśmy kilka dłuższych tygodni temu. Teraz mamy przyjemność obejrzeć klip zrealizowany do tego też numeru. Utwór pochodzi z wydawnictwa pt. "No Better Time Than Present".