Żabson wraca - i współpracuje z realizatorem Kanye Westa

dodano: 2024-07-06 17:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Po kilkumiesięcznej przerwie, z nowym singlem "Klasa biznes" powraca Żabson. Raper w opisie numeru pisze: "To tylko intro do najlepszego lotu mojego życia". Zwiastun, tego co Mateusz może szykować dla nas, otrzymaliśmy już w tym numerze.

Beat do "Klasa biznes" stworzyli SHDØW & Hubi, czyli polscy producenci, którzy kilka miesięcy temu wyprodukowali m.in. "FUK SUMN" na album "Vultures 1" Kanyego Westa i Ty Dolla $ign. Realizacją wokali, mixem i master zajął się natomiast Stef Moro

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Dla niewiedzących, kim jest Stef Moro - to mieszkający na co dzień w Los Angeles multiplatynowy realizator dźwięku i zdobywca nagrody Grammy. Na swoim koncie ma współpracę z takimi raperami jak Travis Scott, Wiz Khalifa czy Kanye West. To właśnie Moro realizował wcześniej wspomniany album duetu ¥$.

Co ciekawe, na Instagramie Moro znajduje się wspólne zdjęcie Żabsona i Wiza, którzy kilka miesięcy temu spotkali się razem w studiu. Może to sugerować, że i przy tej współpracy, Moro dołożył coś od siebie.

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Wygląda na to, że Żabson jest w trakcie tworzenia naprawdę ciekawego projektu, który realizuje z najlepszymi ludźmi w tej branży. Próbkę tego, jak pracuje i co potrafi Stef Moro, możecie obejrzeć poniżej:

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Ciekawostką również może być to, że w innym poście dodanym przez Stefa Moro, znajduje się Mata:

Patryk L.
Już wcześniej pracował z poważnymi inżynierami dźwięku, bo na tym polega ta sztuczka żeby ze słabego rapera wyciągnąć brzmienie, którego da się słuchać. Większość słuchaczy w ogóle nie rozumie jak ważny u nich jest miks. Np. u Young Igiego, Szpaka itd.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>