XXL Freshman 2020 - poznaliśmy skład tegorocznej edycji!

dodano: 2020-08-11 19:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

No i są XXL Freshman - z opóźnieniem z uwagi na wyjątkową sytuację, ale poznajemy tegoroczną 12-tkę. Organizatorzy zapowiadają, że i sama edycja zawierać będzie kilka zmian, po raz pierwszy pojawił się muzyczny kurator (Jetsonmade), a w roundtable'ach poruszane mają być tematy społeczno-polityczne. Kto znalazł się w gronie Freshmanów?

Jest to następująca 12-tka:

- NLE Choppa (Memphis)
- Polo G (Chicago)
- Calboy (Chicago)
- Lil Tjay (NY)
- Fivio Foreign (NY)
- Baby Keem (Las Vegas)
- Jack Harlow (Louisville)
- Rod Wave (St. Petersburg)
- Chika (Montgomery)
- Mulatto (Atlanta)
- Lil Keed (Atlanta)
- 24KGoldn (San Francisco) - zwycięzca głosowania publiczności

Organizatorzy informują też ze smutkiem, że pełnoprawnym członkiem ekipy jest dla nich też Pop Smoke - wybrany jako pierwszy, zdążył entuzjastycznie przyjąć zaproszenie, niedługo potem został jednak zastrzelony.

Pozostaje czekać na wywiady, cyphery, freestyle i wszystkie inne materiały związane z akcją.

XXL 2020 Freshman Class Revealed - Official Announcement

Real HH 90
Teraz te XXL Freshman nie wiem co mam napisać jakie ksywy edycja która odbywa się od 2007 r. wtedy były takie postacie jak Saigon, Plies, Rich Boy, Gorilla Zoe, Joell Ortiz, Lupe Fiasco, Lil Boosie, Crooked I, Papoose and Young Dro.A teraz trapy srapy podśpiewujemy sobie to nie jest rap k...rwa,od 2007 wiele się zmieniło w rapie ale to co teraz wychodzi nie przemawia do mnie to już wyżej wymienione ksywy lepiej do mnie przemawiają chociaż Lil Boosie po wyjściu z pierdla troszkę się zmienił ale nadal go lubię dlatego dla mnie tegoroczna edycja nie przemawia do mnie sorki ale nie mój klimat zbyt sztuczny jak i cały ten dzisiejszy mainstream dlatego więcej słucham na słuchawkach lat 80,90,00 i tak do 2010 bo potem to już coraz bardziej i na tym skończę.
W
U choppy słychać sporo lat 2000
To nie jest hip-hop
Trzeba będzie sprawdzić, ale wiele nie oczekuję skoro nie ma Dax'a
Jebaćbor
Fivio kozak, NLE też może być ostatnio posłuchałem więcej i niektóre tracki mocne ale szkoda że 42 dugg nie wszedł. Zdziwiony jestem że jest Polo G i Lil Tjay, myślałem że będzie tylko 1 z nich. Jak na mój gust to zamiast nich mogli by być 42 dugg albo King von i hdbeendope. Lil Keed jakiś Young thug'a ziomek ale on jest dość cienki jeśli dobrze pamiętam. Reszty nie znam, później może posprawdzam. No Pop smoke wiadomo, jakby żył to też bym na niego głosował, możecie się śmiać ale widział bym też tam 03 greedo ale on również nie może bo odsiaduje potężny wyrok.
Grant Green
king vona zaraz odpalą za Ducka więc szkoda prądu
s.
Nie znam żadnego, ale sprawdzę. HDbeendope by sie przydał... nie kumam czemu z takimi skilami sie wybić nie może.
hubsztyk
NLE Choppa - nie mogło go zabraknąć w tej edycji, definicja freshmana Polo G - wybór 10/10, najlepszy raper obecnej edycji, bezapelacyjnie Calboy - taki trochę one hit wonder, ale nie narzekam Lil Tjay - nowojorski brat Polo, czekam na ich wspólny cypher Fivio Foreign - nie znam, słyszałem że styl podobny do Pop Smoka Baby Keem - nie znam, słyszałem że kuzyn Kendricka Jack Harlow - kolejny którego nie mogło zabraknąć, what's poppin to hit, a i inne jego piosenki są również warte sprawdzenia, czekam na jego freestyle Rod Wave - bardziej rnb niż rap, ale również nie narzekam Chika - nie znam Mulatto - nie znam Lil Keed - nie znam 24KGoldn - nie wiem jakim cudem wygrał 24KGolden, a nie Iann Dior :( Jednakże Valentino, Pana 24KG to również spory hit
mejb
Przecież Polo G to kozak straszny, i lirycznie i flow

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>