Serial Killers

Serial Killers

video
dodano: 2018-05-10 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Ten wywiad to pewnie zaskoczenie dla Wielu z Was - po kilku latach medialnej ciszy Eripe zasiadł przed naszą kamerą przy okazji supportu przed koncertem Hopsina, na świeżo po premierze "Serial Killers". Porozmawialiśmy właśnie o tym albumie, rozwoju Patokalipsy, nieoczekiwanej kooperacji z Peją, zajawce Ripa na seriale czy tym, na ile czas spędzony w rapowej branży zmienił jego nastawienie i spojrzenie na wiele spraw. Wróciliśmy także do "Płyty roku" rozważając podobieństwa między nią a "Somą 0,5mg" Taconafide, nie zabrakło rzecz jasna również wyjaśnienia szeroko komentowanych swego czasu tarć na linii Eripe-Popkiller znanych z numeru "Mogę wypierdalać".

kategorie:
dodano: 2018-01-17 20:13 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Serial Killers" to wypełniony gościnnymi udziałami, 15-kawałkowy album, na którym pojawiają się: Golin, Wysoki Lot, Uszer, Skor, Solar, Świnia, Patokalipsa, Oxon, Bazi, Peerzet, Kojot, Sarius, Bonson, Delekta, Hase oraz Quebonafide.

video
dodano: 2018-01-17 20:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Limitowany preorder "Serial Killers" już do nabycia! Przy zamówieniu preorderu, będzie możliwość zakupienia także "Serial Chiller", które po zakończeniu przedsprzedaży nie będzie dostępne. Premiera płyty już 1 marca 2018 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-16 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 15)

"Serial Killers" to wypełniony gościnnymi udziałami, 15-kawałkowy album, na którym pojawiają się: Golin, Wysoki Lot, Uszer, Skor, Solar, Świnia, Patokalipsa, Oxon, Bazi, Peerzet, Kojot, Sarius, Bonson, Delekta, Hase oraz Quebonafide. W najbliższą środę ukaże się pierwszy singiel i wystartuje preorder krążka.

dodano: 2013-11-05 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Xzibit, B Real, Demrick - Serial Killers - WANTED [Music Video]

Dlaczego: Premiera materiału "seryjnych morderców" miała miejsce w najstraszniejszą noc roku, czyli Halloween - teraz B-Real, Xzibit oraz Demrick atakują nas nowym singiel "Wanted", do którego teledysk nakręcił niezawodny Matt Alonzo.

dodano: 2013-10-10 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Pierwsza wzmianka o tym projekcie pojawiła się w połowie 2010 roku... Trzy lata później B-Real, Xzibit oraz młody kalifornijski kot - Demrick, przygotowują się do premiery wspólnego materiału o nazwie "Serial Killers".