Fatlip

Fatlip

dodano: 2023-04-16 15:01 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Jest niedziela, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia. Jedziemy!

kategorie:
dodano: 2023-04-16 14:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wersja deluxe wspólnego albumu Blu i Fatlipa z legendarnej ekipy The Pharcyde.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2022-04-30 18:57 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, a zatem tradycyjnie czas na podsumowanie najważniejszych amerykańskich premier minionych siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-04-30 18:07 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny album Fatlipa z The Pharcyde i Blu.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2015-06-20 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Pozytywnie zakręceni, poruszający się w rytm kalifornijskich, gorących vibe'ów ziomale z The Pharcyde zaliczyli w swej karierze całkiem sporo niezmiernie interesujących gościnnych zwrotek na przeróżnych gatunkowo projektach. Korzystając z okazji - jako że w tym tygodniu wybraliśmy się na słoneczną Zwariowaną Przejażdżkę - proponuję zboczyć z trasy i zagłębić się w - moim zdaniem - najciekawsze kooperacje Fatlipa, Slimkida, Imaniego oraz Bootiego. Zapakujmy fajeczki, poczekajmy chwilę na Quintona i jego najlepszy towar (...cause he's on his way!) - i... ruszamy! 

 

recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-07 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Nietrudno było przegapić premierą płyty duetu Fat & Slim. Promocja nie miała takiej siły przebicia, żeby dotrzeć szeroko, a co dopiero do Polski. Czasy się zmieniły, lata świetności The Pharcyde dawno za nami, a dla labelów żaden to hit wydawniczy, raczej konieczność budowania od podstaw pozycji nowych artystów. Oczywiście Fatlip i Slim Kid Tre nie są żadnymi rookies, co słychać od pierwszej do ostatniej minuty tego krótkiego materiału (łącznie niecałe trzy kwadranse).

"Love" to trzynaście tracków z których kilka to instrumentalne przerywniki, a kilka troszkę ucieka hip-hopowej stylistyce w stronę oldschoolowego R&B, pięknych jazzujących i soulujących "nastrojóweczek" i całej tradycji piosenek o miłości w czarnej muzyce. Jak wskazuje sam tytuł płyta jest o miłości, ale też nie traktujcie tego stuprocentowo serio. Materiał może świetnie sprawdzić się na romantycznej randce, ale nie jest to jakieś przesadnie podniosłe popłakiwanie o nieszczęśliwym związku... Fat i Slim zrobili płytę o miłości, która nie irytuje patosem, a raczej nastraja, buduje klimat i budzi emocje.

dodano: 2012-02-01 00:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
"Po nadspodziewanie udanej współpracy Club Collab i Warsoul z grudnia zeszłego roku, kiedy to w Cafe Kulturalna wystąpił młody amerykański talent - Stalley, przyszedł czas na kolejne rapowe połączenie sił.

Znani doskonale w środowisku z własnych działań artystycznych, imprez wspominających dzieje kultury, oraz przede wszystkim słynnego posse cut z udziałem najważniejszych raperów z polskiej sceny - A Pamiętasz Jak? razem z Club Collab podjęli wspólne działania aby móc zaprosić Was na występ członka jednego z najważniejszych zespołów złotej ery - Fatlipa z The Pharcyde.