Black Thought, NLE Choppa i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Jest niedziela, czas zatem na podsumowanie najważniejszych premier mijającego tygodnia. Jedziemy!

Na pierwszy ogień wchodzimy ze wspólną płytą Black Thoughta i zespołu El Michels Affair. Na nawiązującej klimatem do starego, dobrego soulu "Glorious Game" znajdziemy dwanaście numerów i gościnne udziały od Kirby, Sona Little'a i Brainstory. Swój nowy album wypuścił też NLE Choppa, czyli Popkillerowe odkrycie 2020 roku. Tracklista "Cottonwood 2" ma aż dwadzieścia dwa kawałki. Gospodarza wspierają między innymi Lil Wayne, Kevin Gates, Duke Deuce, Polo G, G Herbo i Rick Ross.

Co poza tym wyszło w tym tygodniu? Nowe rzeczy wypuścili Yung Bleu ("Love Scars II"), Avelino ("God Save The Streets"), Grafh & 38 Spesh ("Art Of Words") i Willie The Kid & V Don ("Blue Notes II"). Do tego 9th Wonder po raz kolejny połączył siły z Kamasim Washingtonem oraz Robertem Glasperem i nagrali nowy, pełen soulu materiał jako Dinner Party ("Enigmatic Society"). Możecie też sprawdzić edycję deluxe płyty Blu i Fatlipa ("Live From The End Of The World"). Wszystkie tracklisty, okładki i streamy oczywiście do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

El Michels Affair & Black Thought "Glorious Game"

NLE Choppa "Cottonwood 2"

Yung Bleu "Love Scars II"

Avelono "God Save The Streets"

Grafh & 38 Spesh "Art Of Words"

Willie The Kid & V Don "Blue Notes II"

Dinner Party (Terrace Martin, Robert Glasper, 9th Wonder & Kamasi Washington) "Enigmatic Society"

Fatlip & Blu – "Live From The End Of The World" (Deluxe Edition)Anonim
NLE Choppa, czyli Popkillerowe odkrycie 2020 roku. Też mi odkrycie słaby w h.uj w tym co robi widać co się tutaj od.ierdala g.wno za g.wnem no prawie a o nowym albumie Kid Koali cisza nic nowego jak się tutaj daję premiery z głównego topu g.wna ale ludzie łykają jak indyk to ma się też do waszej gali popkillery co wy tam odpiera.alacie to istny nie chce napisać syf kogo wy tam zapraszacie w 99% to łaki kiedyś Popkiller był lepszy A teraz powolutku na dół schodzi o jeszcze wasza wszechobecna cenzura i zaj.bisty zapłon w tym jak publikujecie wolę te komentarze.
Krul99
Jeszcze mixtape od Troy Ave.
Anonim
Ktoś tu krytyki nie przyjmuję wiecie walcie się na r.j nie chcecie publikować mojego komentarza którego podpisałem jako anonim to walić to nikt was nie potrzebuje kiedyś byliscie lepszym portalem a teraz reprezentacja g.owna same drille i trapy jeba. to

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>