Rockie Fresh

Rockie Fresh

kategorie:
dodano: 2020-07-18 13:05 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Casey Veggies i Rockie Fresh ponownie łączą swoje siły i wydają drugą część projektu "Fresh Veggies". Po siedmiu latach, na nowym projekcie oprócz duetu, możemy usłyszeć między innymi: Wale'a, Hit-Boya, 24hrs, czy iamsu!

SPRAWDŹ RESZTĘ LIPCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-03-30 15:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy wam o premierze krótkiego mixtape'u "The Night I Went To... Los Angeles" i o tym, że zapowiada on kolejne części serii projektów "The Night I Went To..." Rockiego Fresha. Teraz dostajemy kolejną część, której głównym motywem tym razem jest rodzinne miasto reprezentanta Maybach Music Group, czyli Chicago. Nowy materiał od Rockiego Fresha w całości został wyprodukowany przez duet Mike Daley & Mitchell Owens, a gościnnie wspiera go tylko BJ The Chicago Kid. "The Night I Went To... Chicago" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2016-03-23 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Niespełna dwa miesiące temu dostaliśmy od Rockiego Fresha mixtape "The Night I Went To...", który kolejny raz okazał się bardzo dobrym dziełem członka Maybach Music Group. Teraz dostajemy nowy projekt rapera z Chicago pt. "The Night I Went To... Los Angeles". Niestety składa się on tylko z 4 utworów, ale zapowiada kolejne części, których inspiracjami będą inne miasta. Na "The Night I Went To... Los Angeles" gościnnie możemy znaleźć Rick Rossa i Casey Veggiesa, natomiast od strony producenckiej zajął się projektem m.in. Hit Boy. Nowy mixtape Rockiego Fresha możecie sprawdzić w rozwinieciu. 

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-25 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu pisaliśmy wam o tym, że jeden z najmniej docenionych talentów w stajni Maybach Music szykuje się wydać nowy mixtape. Teraz dostajemy pełny projekt Rockiego Fresha pt. "The Night I Went To...". Wśród gości na mixtapie reprezentanta Chicago możemy znaleźć Ricka Rossa, Chrisa Browna oraz Eda Sheerana. Czy dostaniemy materiał równie dobry jak "Electric Highway" czy "Driving 88"? Możecie przesłuchać i/lub ściągnąć "The Night I Went To..." w rozwinięciu. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-13 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Rockie Fresh jest jednym z mniej znanych talentów ze stajni Maybach Music Group. Mimo, że jego mixtape'y "Electric Highway" czy "Driving 88" zbierały bardzo pochlebne recenzje to nie udało się Rockiemu przebić do głównego mainstreamowego nurtu. Teraz raper z Chicago zapowiedział swój nowy mixtape "The Night I Went To..." i dostaliśmy do niego od razu tracklistę. Wśród gości na nowym projekcie Fresha znajdą się Ed Sheeran, Chris Brown oraz Rick Ross. Pełną listę utworów możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-13 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Rockie Fresh Ft. Hit Boy - What Ya Used To (Official Video)

Kolejny klip do "Self Made vol.3", czyli "What Ya Used To" Rockiego Fresha już raczej nie ma za zadanie promować albumu składu Maybach Music Group, a bardziej wspomnianego młodego rapera z Chicago. Rockiego w utworze wspiera producent/raper Hit Boy, a video, które jest zrobione w letnim klimacie, miejmy nadzieję, zapowiada jakiś nowy materiał od twórcy świetnych mixtape'ów "Electric Highway" czy "Driving 88".

video dnia
dodano: 2014-01-27 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wale ft. Meek Mill Rockie Fresh & J.Cole - Black Grammys (Official Video)

Dlaczego: Czy jest lepszy moment na publikację klipu do "Black Grammys" niż wieczór z wręczeniem prestiżowych nagród? Nie dziwi więc, że teraz dostajemy video do wspólnego numeru Wale, Meek Milla, Rockie Fresha i J.Cole'a, pochodzącego z płyty MMG "Self Made Vol.3".

dodano: 2013-12-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Obaj w ostatnim czasie regularnie przewijali się w kontekście najciekawszych nowych twarzy, jak i "największych pominiętych" przy nominacjach do tegorocznego XXL Freshman. Zdążyli już pokazać swój potencjał solowo, teraz na koniec 2013 złączyli siły we wspólnym mixtape'ie. Panie i panowie - Rockie Fresh i Casey Veggies.

kategorie:
dodano: 2013-12-22 13:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Obaj w ostatnim czasie regularnie przewijali się w kontekście najciekawszych nowych twarzy, jak i "największych pominiętych" przy nominacjach do tegorocznego XXL Freshman. Zdążyli już pokazać swój potencjał solowo, teraz na koniec 2013 złączyli siły we wspólnym mixtape'ie. Panie i panowie - Rockie Fresh i Casey Veggies.

dodano: 2013-10-27 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 13)

Nie, to nie będzie artykuł o Jordanie, Pippenie, Rodmanie i spółce. Kiedy ostatnio przeglądałem bardzo ciekawą listę najniebezpiecznejszych miejsc w USA, zaskoczyło mnie, że znalazło się na niej kilka adresów z Chicago, które pod względem liczebności zostawiły w tyle zarówno Kalifornię jak i południe, a jedynie zdewastowane Detroit było w stanie dotrzymać kroku. Faktycznie tzw. "murder rate" w Chi jest przerażająco wysokie, a wersy Chance The Rappera "They be shooting whether it’s dark or not/ I mean, the days is pretty dark a lot/ Down here, it’s easier to find a gun/ Than it is to find a parking spot" pomimo czarnego humoru można traktować zupełnie (śmiertelnie?) poważnie. Wygląda na to, że jedną z niewielu dróg ucieczki w miejscu, gdzie prawdopodobieństwo postrzału przez przypadek jest dramatycznie wysokie, stała się muzyka. Wydaje mi się, że nie ma większej wątpliwości, że Windy City jest w tej chwili miejscem, gdzie narodziny nowych rapowych talentów następują najczęściej.

video
dodano: 2013-09-17 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Rockie Fresh (Feat. Rick Ross & Lunice) - "Panera Bread" Official Video

Rockie Fresh, z pomocą Rick Rossa, staje się jednym z najjaśniejszych punktów na hip-hopowej mapie Chicago. Dzisiaj opublikowany został nowy klip do utworu "Panera Bread" z gościnnym udziałem bossa Maybach Music Group. Track ten pochodzi z niedawno wypuszczonego EP pt. "The Birthday Tape", które zostało wydane w 22 urodziny młodego reprezentanta Chi-Town.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-05 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Video: Rick Ross Ft. Jadakiss -Oil Money Gang

Premiera "Self Made Vol. 3" będzie miała miejsce dopiero 6 sierpnia, ale promocja ruszyła na dobre już teraz. Wczoraj prezentowaliśmy wam dwa numery ze składanki autorstwa Wale'a i Rockie Fresha. Dziś dostajemy teledysk od szefa MMG z gościnnym udziałem Jadakissa na bicie J.U.S.T.I.C.E. League. Wszystko zobrazowane 8-minutowym klipem z fabularnym wstępem. Potem już tylko "throwin' money" w sensie dosłownym i zaskakująco dobre zwrotki. W rozwinięciu znajdziecie też nowy teledysk, który ukazał się parę godzin po premierze "God Is Great" - singla Rockie Fresha na bicie Boi-1da i Maven Boys. Co ciekawe na kanale MMG pojawił się też teledysk do numeru Wale'a "Poor Decisions", ale po kilku godzinach został zdjęty z profilu. Trzy klipy w jeden dzień? Do płyty, która ukaże się za dwa miesiące? Mają rozmach...

video dnia
dodano: 2013-05-14 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rockie Fresh (Feat. Rick Ross & Nipsey Hussle) - "Life Long" Official Video

Dlaczego: Ten numer to świetny argument-załącznik do pytania "Drogi XXL, jak to możliwe, że Rockie Fresha nie było w tegorocznych Freshmanach?". Młoda strzelba z szeregów MMG potwierdza, że Ross na czym jak na czym, ale na wyszukiwaniu młodych talentów zna się jak mało kto w Stanach.

dodano: 2013-05-05 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)

Playoffy w pełni, wszyscy fani NBA niewyspani w pracach i szkołach, kontuzje mają coraz większy wpływ na przebieg wydarzeń na amerykańskich parkietach, a my... mamy tydzień z Freshmanami. Postanowiliśmy to jakoś połączyć. Pamiętacie jeszcze tekst Mateusza "Popkiller Euro 2012"? Idąc tym tropem postanowiłem przygotować dla was zestawienie 11 MC's, którzy nie znaleźli się w tegorocznym (ani żadnym wcześniejszym) zestawieniu XXL'a, chociaż w mojej opinii każdy z nich na to zasługuje.

Jako "Freshmenowi rezerwowi" zostali przeze mnie porównani do tegorocznych kandydatów do tytułu 6th man of the year, czyli najlepszego gościa z ławki w lidze. Zachęcam was też do komentowania tekstu i zostawiania swoich kandydatów do Freshmenów, którzy umknęli zaróno XXL'owi jak i Popkillerowi. Gotowi? Tip-off!

dodano: 2013-05-04 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Rockie Fresh to z całą pewnością jeden z największych nieobecnych tegorocznych Freshmenów. Kolejny talent z Chicago wypatrzony przez Maybach Music Group wystosował nam na początku roku taki mixtape ("Electric Highway"), że liczba fanów zwielokrotniła się w przeciągu kilku tygodni. Muzyczna świeżość jaką wnieśli Lunice i spółka, odwaga czerpania z 80'sowych wzorców przy jednoczesnym nasączaniu tego współczesnością i fantastycznie pasujące do tego flow rapera... To naprawdę było coś.

Z okazji urodzin Rockiego (rocznik '90) dostaliśmy 7-kawałkową, darmową epkę zatytułowany "The Birthday Tape". Czemu warto po nią sięgnąć, bo warto bezdyskusyjnie, w rozwinięciu.

Strony