Lunice

Lunice

wydarzenie
dodano: 2014-04-03 00:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

"Może już wiecie: nie musimy robić reklamy dla najlepszego festivalu na świecie - splash! 17 jest przecież wyprzedany. Jeżeli do tej pory nie załatwiłeś przepustki do hip hopowego raju, możesz naprawdę kopnąć się w tyłek. Albo wykorzystać ostatnią możliwą szansę: 03.04 to dzień splasha! i tę datę powinni zapamiętać wszyscy spóźnialscy, śpiochy i Late Adopter. Załatwiliśmy 2000 dodatkowych biletów, które będzie można kupić tylko w tym terminie. Kto nie skorzysta z tej okazji, przegapi po prostu festival roku. I naturalnie również tych wykonawców." - piszą organizatorzy.

dodano: 2013-05-04 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Rockie Fresh to z całą pewnością jeden z największych nieobecnych tegorocznych Freshmenów. Kolejny talent z Chicago wypatrzony przez Maybach Music Group wystosował nam na początku roku taki mixtape ("Electric Highway"), że liczba fanów zwielokrotniła się w przeciągu kilku tygodni. Muzyczna świeżość jaką wnieśli Lunice i spółka, odwaga czerpania z 80'sowych wzorców przy jednoczesnym nasączaniu tego współczesnością i fantastycznie pasujące do tego flow rapera... To naprawdę było coś.

Z okazji urodzin Rockiego (rocznik '90) dostaliśmy 7-kawałkową, darmową epkę zatytułowany "The Birthday Tape". Czemu warto po nią sięgnąć, bo warto bezdyskusyjnie, w rozwinięciu.

dodano: 2013-04-30 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Rockie Fresh to z pewnością jeden z wielkich nieobecnych tegorocznych Freshmenów XXL'a co pewnie potwierdzi większość osób, które zagłębiły się w świetny mixtape "Electric Highway". Z okazji swoich 21 urodzin młody reprezentant Maybach Music Group przygotował prezent dla swoich fanów - 7-kawałkową epkę zatytułowaną po prostu "Birthday Tape". Gościnnie pojawiają się na niej Rick Ro$$, Gunplay i Lunice. Pobieżny rzut uchem utwierdza mnie w przekonaniu, że z pomocą swoich producentów Rockie Fresh ma zdolność tworzenia swojego muzycznego świata, który choć wpasowany w bieżące trendy jest jednocześnie kompletnie odmienny od reszty i bardzo charakterystyczny.

dodano: 2013-04-09 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

TNGHT to duet producencki, który powstał, kiedy Lunice zaprosił do Montrealu DJ Hudson Mohawke'a na jedną z organizowanych przez siebie imprez. Nawiązała się przyjaźń i muzyczna współpraca, która zaowocowała zeszłoroczną epką wydaną w Warpie. Dzisiaj prezentujemy wam nowy numer TNGHT, grupy kojarzonej z mieszania hip-hopu z elektroniką. W tym wypadku szala przechyla się zdecydowanie na korzyść tej drugiej, co bynajmniej nie znaczy, że nie warto sprawdzać. Energia siedząca w "Acrylic" jest niesamowita. Sprawdźcie zresztą jakie są reakcje na ten kawałek wśród fanów.