Ta-Ku

Ta-Ku

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-02 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jakarta Records to prężnie działająca niemiecka wytwórnia płytowa, działająca na skalę międzynarodową, która wydaje płyty m.in. takich artystów jak Blitz The Ambassador, Dynasty, Ta-ku czy IAMNOBODI.

Właśnie ukazał się darmowy projekt pod szyldem Jakarta, na którym znajdziecie 14 nowych utworów, zarówno wokalnych jak i instrumentalnych, od artystów takich jak m.in. 20syl z Hocus Pocus, Ta-ku, Pawcut, Suff Daddy czy IAMNOBODI, i wielu wielu innych. Odsłuch i darmowy download całości w rozwinięciu. Enjoy!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-13 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Raashan Ahmad - GUNS

Raashan Ahmad to MC znany z wyluzowanej nawijki i nałogowego szerzenia pozytywnych wibracji. Tym razem raper postanowił jednak zabrać głos w poważnym, kontrowersyjnym temacie broni i wojny, a przepełniony mocnymi obrazami ze świata klip to swoisty manifest mówiący "Stop The Violence". Wyprodykowane przez Ta-ku "Guns" znajdziecie na wydanym w zeszłym roku albumie Raashana "Ceremony". Dirt on her heels, wind on her back, laughter, silence from the drone attack, it went...

wydarzenie
dodano: 2014-04-03 00:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

"Może już wiecie: nie musimy robić reklamy dla najlepszego festivalu na świecie - splash! 17 jest przecież wyprzedany. Jeżeli do tej pory nie załatwiłeś przepustki do hip hopowego raju, możesz naprawdę kopnąć się w tyłek. Albo wykorzystać ostatnią możliwą szansę: 03.04 to dzień splasha! i tę datę powinni zapamiętać wszyscy spóźnialscy, śpiochy i Late Adopter. Załatwiliśmy 2000 dodatkowych biletów, które będzie można kupić tylko w tym terminie. Kto nie skorzysta z tej okazji, przegapi po prostu festival roku. I naturalnie również tych wykonawców." - piszą organizatorzy.