Foreign Beggars

Foreign Beggars

dodano: 2020-04-20 14:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Smutne wieści z Wielkiej Brytanii. Formacja Foreign Beggars poinformowała o przedwczesnej śmierci jednego z jej członków.

wydarzenie
dodano: 2014-04-03 00:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

"Może już wiecie: nie musimy robić reklamy dla najlepszego festivalu na świecie - splash! 17 jest przecież wyprzedany. Jeżeli do tej pory nie załatwiłeś przepustki do hip hopowego raju, możesz naprawdę kopnąć się w tyłek. Albo wykorzystać ostatnią możliwą szansę: 03.04 to dzień splasha! i tę datę powinni zapamiętać wszyscy spóźnialscy, śpiochy i Late Adopter. Załatwiliśmy 2000 dodatkowych biletów, które będzie można kupić tylko w tym terminie. Kto nie skorzysta z tej okazji, przegapi po prostu festival roku. I naturalnie również tych wykonawców." - piszą organizatorzy.

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-04 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
Już w najbliższy piątek rusza kolejna edycja jednego z największych europejskich festiwali rapowych - Splasha. Tradycyjnie, tak jak rok i dwa lata temu, wybieramy się tam z naszą kamerą, by nagrać dla was to, co będzie działo się na półwyspie Ferropolis.

A będzie działo się sporo, bo w lineupie znajdziemy takie postaci jak Public Enemy, Cypress Hill, De La Soul, Lupe Fiasco, Janelle Monae, Curren$y, Yelawolf, Cunninlynguists, Aloe Blacc, Black Milk, Foreign Beggars, Atmosphere czy Looptroop Rockers... Jako ostatni wykonawcy ujawnieni zostali też Onyx i Tinchy Stryder!