Splash Festival już w piątek, Onyx i Tinchy Stryder ostatnimi wykonawcami

Już w najbliższy piątek rusza kolejna edycja jednego z największych europejskich festiwali rapowych - Splasha. Tradycyjnie, tak jak rok i dwa lata temu, wybieramy się tam z naszą kamerą, by nagrać dla was to, co będzie działo się na półwyspie Ferropolis.

A będzie działo się sporo, bo w lineupie znajdziemy takie postaci jak Public Enemy, Cypress Hill, De La Soul, Lupe Fiasco, Janelle Monae, Curren$y, Yelawolf, Cunninlynguists, Aloe Blacc, Black Milk, Foreign Beggars, Atmosphere czy Looptroop Rockers... Jako ostatni wykonawcy ujawnieni zostali też Onyx i Tinchy Stryder!


Ci pierwsi zastąpią Jaya Electronicę, dzięki czemu będę mógł odbić sobie nieodżałowaną nieobecność na poznańskim koncercie 13 maja. Natomiast Tinchy pojawi się w obsadzie w miejsce Wileya. Zapowiada się naprawdę gorąco. Poniżej obejrzycie krótki przelot przez Splash 2009 widziany naszym okiem.

PS. Zapowiadany wywiad z Onyx nie zaginął - jest w trakcie tłumaczenia, ale wszystko zbliża się do już pozytywnego zakończenia i związanej z tym publikacji materiału. Także widoczny w poniższym trailerze wywiad z Heltah Skeltah dostaniecie (wreszcie!) jeszcze w te wakacje.
reklama
Anonim
Ten wywiad z Heltah Skeltah był tyle razy obiecany, że nie wierzę już w jego pojawienie się.
jam
Wybieram mimo wszystko jak co roku Hip Hop Kemp!
@Mateusz Natali
Może potrzeba wam ludzi do tłumaczenia ? bo widzę że i w tym macie problemy wyrobić ?xD
Anonim
Zapowiadacie wywiad który miał miejsce w 2009 roku? I o czym będzie? o odbiorze płyty D.I.R.T ? :D haha
Anonim
Masakra lineup, lepszy postokrosc od jubileuszowego kempa!
aaa
kemp > splash

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>