J.Cole

J.Cole

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2020-01-17 20:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

W sieci pojawiła się właśnie długo oczekiwana przez fanów, wzbogacona wersja nominowanej do Grammy płyty "Revenge Of The Dreamers III". Edycja "Director's Cut", opatrzona zupełnie nową okładką, zawiera aż 12 nowych, niepublikowanych dotąd numerów!

kategorie:
dodano: 2020-01-17 07:32 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Kiedy J.Cole zapowiedział wersję deluxe płyty ROTD 3, większość fanów nastawiona była na trzy, cztery lub maksymalnie pięć nowych utworów. Tymczasem ekipa Dreamville bardzo miło nas zaskoczyła, gdyż na wersji Director's Cut pojawiło się aż dwanaście (!) nieopublikowanych dotąd numerów. 

wydarzenie
dodano: 2019-09-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Mieliśmy już w Polsce Basa i Lute'a (sprawdźcie nasze wywiady - Bas, Lute), teraz Earthgang na Kempie (dziś nasz wywiad!) - kolejnym elementem układanki przybliżającej nas do występu J.Cole'a jest polska wizyta następnego członka Dreamville, i to tego robiącego w ostatnim roku największą furorę.

Freshman XXL'a 2018, chwalony zewsząd i nazywany "nowym Kendrickiem" - J.I.D. odwiedzi nas jeszcze w tym roku!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-24 12:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

J. Cole z pewnością może zaliczyć 2018 do udanych - jego "KOD" nie dość, że podjęło bardzo ważną społeczną tematykę to zrobiło to w formie, która sprawiła, że album raz za razem pojawia się w rankingach najlepszych płyt roku. Cole nie zwalnia jednak tempa i rozpoczyna 2019 singlem opisującym swoją pozycję w rapgrze.

Tagi:
dodano: 2018-05-10 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Gorąca wiosna, grubo było zarówno w mainstreamie jak w obiegu niezależnym. Cardi i Post dominowali hitlisty, J.Cole uderzał do głów, E-40 i B-Legit potwierdzali, że znaleźli receptę na wieczną młodość. Kto nagrał najlepszy album miesiąca? Zapraszamy do głosowania!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2018-04-30 13:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Trochę ponad tydzień temu, "KOD" J.Cole'a ustanowiło rekord odsłuchów na serwisach streamingowych w dniu premiery wydawnictwa, przekraczając liczbę 36 milionów. Szef Dreamville nie mógł długo nacieszyć się osiągnięciem, gdyż w ten piątek jego rekord pobił najnowszy album Post Malone'a, "Beerpongs & Bentleys". Nowy krążek White Iversona został odsłuchany prawie 48 milionów razy. Statystyki dotyczą tylko Stanów Zjednoczonych.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-12-10 13:37 przez: Mateusz Kieliszewski (komentarze: 2)
4 Your Eyez Only - J.Cole

Wreszcie jest! 9 grudnia, równo 2 lata po platynowym „2014 Forest Hills Drive” miała miejsce premiera „4 Your Eyez Only” - czwartego studyjnego albumu J.Cole’a.

Zaskakująca zapowiedź nowego krążka wsparta dokumentem „Eyez” a także singlami "False Prophets" i "Everybody Dies” zapewne ucieszyła fanów artysty i zarazem uspokoiła o formę ich idola. Jeszcze w październiku 2016, Cole podczas koncertu rzucił tajemniczo: "last show for a very long time.”. Brzmiało to nieco niepokojąco w kontekście człowieka, który rzadko wypowiada się publicznie i skutecznie oddziela swoje życie prywatne od publicznego. Na szczęście zdarzenie nie wróżyło żadnych problemów ( jakich na przykład w ostatnim czasie nie ustrzegli się Cudi czy Kanye West), lecz zwiastowało intensywną pracę nad ukończeniem nowego wydawnictwa. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-28 15:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Podczas, gdy Black Friday minął milionom Amerykanów pod znakiem masowych zakupów i kilometrowych kolejek, dwóch najgorętszych zdaniem wielu raperów na rynku postanowiło uczcić ten dzień, publikując swoje nowe utwory. Posłuchajcie zatem lirycznego popisu Kendricka Lamara, który nagrał swoje zwrotki pod "A Tale Of 2 Citiez" J.Cole'a i remiksu "Alright" w wykonaniu Młodego Simby, który odniósł się do wracającego jak bumerang tematu wspólnego albumu obu raperów. Uwierzcie, nie chcecie tego przegapić.

dodano: 2014-12-26 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Młody Simba dorósł. Dwa tygodnie temu do sklepów trafił trzeci oficjalny krążek pierwszego reprezentanta RocNation "2014 Forest Hills Drive", i po imponującej sprzedaży w pierwszym tygodniu i jednoczesnym zdeklasowaniu całej rapowej konkurencji w tym roku, album już zdążył pokryć się złotem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-12-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Ruch J.Cole'a z wydaniem albumu z zaskoczenia i praktycznym brakiem promocji był dość ryzykowny i można było zastanawiać się czy raper wyjdzie na swoje. Okazuje się, że nie tyle wyszedł co... zdystansował konkurencję!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-29 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Na początku 2014 roku przyszedł dla J.Cole'a czas na zbieranie plonów po świetnie przyjętym przez krytykę i fanów "Born Sinner". Wczorajszy dzień raper może szczególnie zaliczyć do naprawdę udanych - nie dość, że miał urodziny, które spędził grając koncert w NY, podczas którego na scenę zaprosił Kendricka Lamara oraz Jay'a-Z to jeszcze założony przez niego label Dreamville oficjalnie podpisał umowę partnerską z Interscope. Z tej okazji Cole dostał od Jay'a-Z jego oryginalny złoty łańcuch Roc Nation, natomiast, nam fanom, postanowił sprezentować niespodziewanie mixtape "Revenge Of Dreamers" stworzony wraz z resztą członków Dreamville, który możecie pobrać lub przesłuchać w rozwinięciu. 

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-01-27 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wale ft. Meek Mill Rockie Fresh & J.Cole - Black Grammys (Official Video)

Dlaczego: Czy jest lepszy moment na publikację klipu do "Black Grammys" niż wieczór z wręczeniem prestiżowych nagród? Nie dziwi więc, że teraz dostajemy video do wspólnego numeru Wale, Meek Milla, Rockie Fresha i J.Cole'a, pochodzącego z płyty MMG "Self Made Vol.3".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-21 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 8)

Nawet największym gwiazdom rapu nie wszystko uchodzi na sucho. Ostatnio mają naprawdę ciężko z różnego rodzaju organizacjami i stowarzyszeniami, które są oburzone treścią ich tekstów. Najdotkliwiej przekonali się o tym w tym roku Rick Ross i Lil' Wayne, którzy stracili lukratywne kontrakty ze znanymi markami z powodu wulgarnych, ofensywnych wobec innych ludzi wersów. Wygląda na to, że Drake i J. Cole są kolejnym celem, tym razem organizacji do spraw ludzi z autyzmem. 

Tagi:
dodano: 2011-05-26 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)


Kendrick Lamar - Hiii Power (2011)

Dlaczego: Jeden z najlepszych raperów nowego pokolenia na Zachodnim Wybrzeżu jedzie tutaj na bicie J.Cole'a tak, że ciarki na plecach macie gwarantowane. Zaangażowany, efektowny i wciągający rap na bardzo wysokim poziomie. Wielki talent. Nie przegapcie tego!