J. Cole przedstawia "4 Your Eyez Only"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-12-10 13:37 przez: Mateusz Kieliszewski (komentarze: 2)
4 Your Eyez Only - J.Cole

Data: 

2016-12-09 00:00

Wreszcie jest! 9 grudnia, równo 2 lata po platynowym „2014 Forest Hills Drive” miała miejsce premiera „4 Your Eyez Only” - czwartego studyjnego albumu J.Cole’a.

Zaskakująca zapowiedź nowego krążka wsparta dokumentem „Eyez” a także singlami "False Prophets" i "Everybody Dies” zapewne ucieszyła fanów artysty i zarazem uspokoiła o formę ich idola. Jeszcze w październiku 2016, Cole podczas koncertu rzucił tajemniczo: "last show for a very long time.”. Brzmiało to nieco niepokojąco w kontekście człowieka, który rzadko wypowiada się publicznie i skutecznie oddziela swoje życie prywatne od publicznego. Na szczęście zdarzenie nie wróżyło żadnych problemów ( jakich na przykład w ostatnim czasie nie ustrzegli się Cudi czy Kanye West), lecz zwiastowało intensywną pracę nad ukończeniem nowego wydawnictwa. 

Album zawiera 10 kawałków i podobnie jak w przypadku poprzedniego, Cole nie skorzystał z ani jednego występu gościnnego. Po pierwszym przesłuchaniu muszę powiedzieć, że jest bardzo dobrze od strony muzycznej jak i treści ( do czego nas przyzwyczaił ta jest mocno refleksyjna i często odnosi się do śmierci przyjaciela James McMillan Jr.). Mam wrażenie, że kolejny raz raper wręcza publiczności świetny krążek. Niebawem podzielimy się z Wami recenzją „4 Your Eyez Only” a tymczasem namawiam Was do sprawdzenia grudniowej nowości od J.Cole’a !

„4 Your Eyez Only”

1."For Whom the Bell Tolls"  

2."Immortal"  

3."Deja Vu"  

4."Ville Mentality"  

5."She's Mine, Pt. 1"  

6."Change"  

7."Neighbors"  

8."Foldin Clothes"  

9."She's Mine, Pt. 2"  

10."4 Your Eyez Only"  

reklama
MarcoPolo
Czy płyta będzie dostępna w wersji fizycznej ?
mesu2525
Jest polska dystrybucja? Ostatnio polska premiera była z duużym opóźnieniem....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>