Forest Hills Drive

Forest Hills Drive

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-12-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Ruch J.Cole'a z wydaniem albumu z zaskoczenia i praktycznym brakiem promocji był dość ryzykowny i można było zastanawiać się czy raper wyjdzie na swoje. Okazuje się, że nie tyle wyszedł co... zdystansował konkurencję!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-11-17 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Jego "Born Sinner" (recenzja) przez wielu uważane było za najlepszy album naszpikowanego mocnymi pozycjami roku 2013, dlatego też nowy album J. Cole'a był bardzo wyczekiwanym projektem. Wczoraj pojawiło się wiele spekulacji ze strony fanów rapera odnośnie niespodziewanego wydania nowej płyty i okazało się, że fani mieli rację. J. Cole za pośrednictwem facebooka oficjalnie ogłosił, że LP "2014 Forrest Hills" wyjdzie na świat 9 grudnia tego roku. Nie zostaną wydane żadne single promujące wydawnictwo. Opublikowany został mini-dokument mający zobrazować słuchaczom koncept płyty. Grudzień zapowiada się bardzo ciekawie. W rozwinięciu możecie zobaczyć video oraz okładkę albumu.

kategorie:
dodano: 2014-11-17 15:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

J. Cole za pośrednictwem facebooka oficjalnie ogłosił, że LP "2014 Forest Hills Drive" wyjdzie na świat 9 grudnia tego roku. Nie zostaną wydane żadne single promujące wydawnictwo. Opublikowany został mini-dokument mający zobrazować słuchaczom koncept płyty.