Polish Hip-Hop Festival

Polish Hip-Hop Festival

dodano: 2023-07-13 22:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Za nami tegoroczna edycja PHHF a organizatorzy już mają informacje o przyszłorocznej, jubileuszowej.

wydarzenie
dodano: 2023-07-03 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Do Płocka zawitają największe gwiazdy sceny, dobrze rokujący raperzy i publiczność z całej Polski. Jeśli chcecie w tym roku bawić się na nadwiślańskiej plaży to mamy dla Was 3 karnety!

wydarzenie
dodano: 2023-06-27 20:08 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Do Płocka zawitają największe gwiazdy sceny, dobrze rokujący raperzy i publiczność z całej Polski. Znane są już najważniejsze szczegóły trzydniowego eventu.

wydarzenie
dodano: 2022-08-27 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

To już ósma edycja Polish Hip-Hop Festivalu, który jak co roku znalazł się w gronie największych wakacyjnych festiwali hip-hopowych. Jak w tym roku wyglądała zabawa na płockiej plaży? Sprawdźcie naszą fotorelację!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-08-07 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Normalnie o tej porze... w Płocku zbierają się tysiące fanów polskiego rapu, by razem uczestniczyć w Polish Hip-Hop Festival, a FLINT, jeden z jego prowadzących, wychodzi z mikrofonem na nadwiślańską plażę. Niestety, w tym roku nie dane nam było tego doświadczyć, ale raper postanowił mimo wszystko przyjechać do Płocka, by w dniu planowego rozpoczęcia tegorocznej edycji zrealizować specjalny odcinek Studio Wszędzie i choć na chwilę poczuć się jak podczas tego wyjątkowego święta polskiego rapu.

wydarzenie
dodano: 2020-03-26 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W tych trudnych czasach nie zwalniamy tempa i w pocie czoła pracujemy nad ósmą edycją największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy. Przedstawiamy pierwszych wykonawców, którzy w sierpniu zagrają na płockiej plaży, a także rozpoczynamy sprzedaż biletów. To nie koniec dobrych informacji.

wydarzenie
dodano: 2019-12-18 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W świąteczno-noworocznym okresie, organizatorzy Polish Hip-Hop Festival ogłaszają datę płockiego festiwalu oraz prezentują nową identyfikacją wizualną. Oto co czytamy w oficjalnej informacji prasowej:

"Minęło kilka miesięcy od rekordowej pod każdym względem, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival. Prace nad kolejną, zaczęliśmy już kilka dni po zakończeniu tegorocznej, dzisiaj ogłaszamy pierwsze szczegóły ósmej odsłony największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy.

wydarzenie
kategorie: Polska, Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-11 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Za nami kolejna edycja płockiego święta hip-hopu, znów z rekordową frekwencją (ponad 20 000 uczestników) - na Polish Hip-Hop Festivalu gościmy w medialno-konferansjerskiej roli od 1 edycji i w tym roku nie było inaczej. Mnogość koncertów sprawiła, że nie mogliśmy usiedzieć ani na chwilę, chcieliśmy bowiem zobaczyć jak najwięcej. Sprawdźcie fotorelację z całych 3 dni festiwalu!

dodano: 2019-06-05 15:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Do tegorocznej, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało coraz mniej czasu. My nie zwalniamy tempa. Wręcz przeciwnie. Po kilku dniach ciszy, pragniemy zaprezentować kolejnych wykonawców, którzy dołączą do płockiego festiwalu. Wielu z nich wystąpi na naszej scenie po raz pierwszy.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-29 21:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już odliczamy czas. Do tegorocznej, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało kilka tygodni. Odsłaniamy kolejne karty i przybliżamy sylwetki nowych wykonawców, którzy zagrają na płockim festiwalu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-14 15:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W burzy wokół tegorocznych Fryderyków pojawiało się wiele głosów, że to pora, by raperzy wyszli z własnymi nagrodami. Dziś swoje plany i ruchy w tym temacie zapowiedziała ekipa Polish Hip-Hop Festivalu.

dodano: 2019-03-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od lat Płock to nasz stały punkt na wakacyjnej mapie. Tegoroczna 7 edycja ma wszelkie dane ku temu, by być szczęśliwą i znów zapewnić kilka dni najlepszych hip-hopowych atrakcji... Na razie poznaliśmy pierwszych artystów i oczywiście jest konkretnie.

wydarzenie
dodano: 2018-08-11 15:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

4 lata temu pisaliśmy o raczkującym festiwalu, który zaliczał stały progres i pretendował do miana najważniejszego w kraju. Dziś Polish Hip-Hop Festiwal to największy hip-hopowy festiwal w Polsce, mogąca się pochwalić bardzo silnym line-upem, świetną organizacją i klimatem. 14,000 festiwalowiczów, 3 sceny i 77 artystów, czyli tegoroczny Płock w pigułce.

video
dodano: 2018-08-07 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tegorocznej Bitwie Płockiej na Polish Hip-Hop Festivalu nie brakowało emocji - w finale naprzeciwko siebie stanęli Filipek występujący tym razem jako Młody Bukowski a także ubiegłoroczny zwycięzca Milan. Kto okazał się wygranym?

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-27 11:37 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Do festiwalu został tylko tydzień, więc spieszymy z kolejną bardzo ważną wiadomością. Niedawno informowaliśmy, że zamknęliśmy tegoroczny line-up Polish Hip-Hop Festival. Teraz nadszedł odpowiedni moment, aby przedstawić rozpiskę godzinową. 2-4 sierpnia w Płocku wystąpi rekordowa liczba aż 77 wykonawców na trzech różnych scenach: Main Stage, Red Bull Music Stage i Worldbox Music Stage. Pierwsze koncerty rozpoczną się już w czwartek, 2 sierpnia, o godzinie 21.00. Festiwal otworzy duet bastaboiz, a wystąpią jeszcze Zeamsone, Vixen, donGURALesko, Pokahontaz i Włodi. Tego samego dnia odbędą się również zapisy i preeliminacje do VII Płockiej Bitwy Freestyle'owej.

Strony