Kubi

Kubi

dodano: 2024-03-24 22:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Tempo premier na naszej scenie nie zwalnia. W tym tygodniu dostaliśmy nowe albumy zarówno od nowoszkolnych zawodników (mixtape CBW od Maty), jak oldschoolowców (nowe EP Pelsona). Płyty wydali też Kosa, Skrubol & Jupijej czy Nypel, a nowe single dostarczyli m.in. KęKę, Hinol Polska Wersja, Sarius, Bonus RPK z Paluchem i Steezem, Kali & Sir Mich z Paluchem, Kacper HTA, DGE, PlanBe, Małach/Rufuz, Kamil Pivot czy Kubi Producent z Bambi, Fukajem i Stickxrem. W skrócie - każdy znajdzie coś dla siebie! Łapcie 8 płyt i prawie 40 singli z ostatnich dni.

dodano: 2013-06-30 19:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Radom w czerwcu pokazał sporo, premierę miała długo oczekiwana płyta Kotziego "Rapdom", pierwszy singiel z debiutu wypuścił KęKę, który również zwyciężył w głosowaniu na występ na Hip Hop Kempie, solowe "Rozpoznanie" wypuścił GDZ z Sua Sponte i 300 Mil Projekt - a miesiąc domyka Kubi z Bandy Unikat ze swoim albumem "I Gram Tu Z Ogniem", który premierę ma właśnie na Popkillerze.

Znajdziemy tam 17 numerów, gdzie gościnnie pojawiają się m.in. KęKę, Kotzi, TPS, Wola czy Boro. Za brzmienie odpowiadają Tytuz, Milionbeats oraz masterujący całość Puzzel. Charakternie, miejsko, życiowo, ale i z pomysłem na siebie. Album zamawiać możecie na www.kubiunikat.pl, tracklista i odsłuch całości poniżej.

video
dodano: 2013-06-29 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kubi feat.Kotzi "Aktorzy"

Rozstrzelał nam się Radom w ostatnich dniach. Najpierw Kotzi puścił mający u nas swoją premierę album "Rapdom", następnie KęKę przybrakakał singlem "Trasa" a teraz klip z udziałem pierwszego z nich publikuje Kubi. Album "I Gram Tu Z Ogniem", na którym usłyszymy również KęKę już jutro - premiera na łamach Popkillera.

Tagi:
dodano: 2013-05-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Drugi odcinek Krótkiego Strzału i kolejny przelot z luźnymi numerami z ostatniego tygodnia przez rodzime podziemie i jego wszelakie odcienie. Od singla DJ'a Czarnego i Tasa z udziałem AB czy powrotu (na razie z luźnym numerem) Haja, poprzez singiel Zbyla i Guovy otwierający serię Ladies Rap czy charakterny radomski singiel Kubiego aż po porcję braggów od Quebonafide, TomBa i Cywila.

[Edit: Dołożyliśmy też "introsinglosnippetozapowiedź" nadchodzącego projektu Dejana]