Cywil

Cywil

kategorie:
dodano: 2021-10-29 17:40 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Po kilkuletniej przerwie wydawniczej raper wraca z trzecim solowym albumem pt. “Warsaw Calling”. Na płycie znalazło się 12 utworów produkcji Jonatana Chmielewskiego, Under Sea Level, Francisa oraz Urbaniaque`a, zgrabnie przeplatanych skitami i opowieścią o walce głównego bohatera z nałogiem. Wśród gościnek należy wymienić – Filipka, Milu oraz Kobestone. Płyta dostępna w Empikach oraz w sklepie Hypsteria.com.pl w wersji standard i preorder.

"Album ma charakter koncepcyjny, utwory przeplatane są skitami w których oprócz mnie występują zaprzyjaźnieni aktorzy wcielający się w wymyślone przeze mnie postacie, a wszystko to razem opowiada jedną, spójną historię, która w dużej mierze odpowiada na pytanie gdzie byłem i co robiłem gdy mnie nie było…" - opowiada Cywil.

video
dodano: 2021-10-29 17:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

„Chłód” to najbardziej osobisty i emocjonalny numer w karierze Cywila, wypuszczony w dniu premiery albumu "Warsaw Calling", którym warszawski raper wraca po 7 latach muzycznej przerwy. Krążek ukazuje się dziś nakładem wytwórni Hypsteria Records.

dodano: 2021-10-14 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Martwi" to kolejny singiel promujący nadchodzący album Cywila pt. "Warsaw Calling". W utworze gościnnie pojawił się Filipek, natomiast za podkład odpowiedzialny jest Francis - współautor bitów do takich numerów jak "Kiss cam" Maty, czy "Duże oczy" Smolastego. Nachodzący krążek to trzecie solowe wydawnictwo Cywila, które ukaże się 15 października nakładem wytwórni Hypsteria Records i będzie albumem koncepcyjnym

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-08 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Najnowszy singiel od Zbyla, tym razem jest to zobrazowana klipem kooperacja Cywila, Vixena, Tomba i Zeusa.

kategorie:
dodano: 2014-11-29 15:50 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Hemp Rec. i Fonografika prezentują debiutancki album Cywila – młodego zawodnika Diil Gangu, finalisty pierwszej edycji programu ŻywyRap!, pod tytułem „Lęk Wysokości”. Jest to klimatyczny zbiór trzynastu różnorodnych numerów, powstałych w latach 2013-14 w warszawskich NADstudio oraz HEMPstudio. Na płycie usłyszymy zarówno czołowych reprezentantów starszego pokolenia polskiego rapu, między innymi Wilka WDZ i Bilona BPP z Hemp Gru, czy Rycha Peję. A także zawodników z czołówki młodej rap sceny, wśród nich Kubę Knapa, Danny’ego, czy R.A.U.

video
dodano: 2014-11-09 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Cywil - Socjopaci ft. TMS, prod. SzwedSWD | (DIIL TV HD)

Ukazał się już pierwszy legalny krążek warszawskiego rapera Cywila. "Lęk wysokości" na sklepowe półki trafił 8 listopada. Dziś mamy okazję zaprezentować Wam kolejną próbkę materiału w postaci singla "Socjopaci". W kawałku tym obok jednego z największych wygranych pierwszej edycji programu ŻYWYRAP! pojawia się zwycięzca drugiej odsłony konkursu czyli TMS. Teledysk to mashup autorstwa iMPROBROS. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-24 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

CYWIL – PO CO MI SKRZYDŁA prod. BobAir (DIIL TV HD) | „LĘK WYSOKOŚCI” singiel

DIIL.TV oraz Hemp Records prezentuje pierwszy singiel promujący debiutancki album Cywila pt. „Lęk Wysokości”. Płyta ukaże się 25.10.2014 roku nakładem wytwórni Hemp Rec.

wydarzenie
dodano: 2014-07-05 13:00 przez: RHW Artists (komentarze: 0)

Organizatorzy The Wall Warsaw Hip-Hop Festival ujawnili nowe informacje, dotyczące koncertowej części święta kultury hip-hop, jakie odbędzie się 12 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Pierwsze występy na głównej scenie rozpoczną się o godz. 16:00. W ramach showcase'ów rapowych wytwórni płytowych wystąpią:

video
dodano: 2014-04-15 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Cywil X Nester X Kurzy - "Ekspresja" | RAP WYZWANIE (DIIL.TV HD)

Całkiem niedawno dość popularną zabawą na facebooku stało się wyzwanie piwne. Ten rodzaj rozrywki szybko został "przerobiony" przez Cywila. Warszawski raper stworzył bowiem własne wyzwanie dla raperów. Co z tego wyszło? Wiele filmików od nieznanych dotąd osób. Wygraną zgarnął Nestor, a finalny efekt to złożony w całość kawałek poparty klipem. "Ekspresja" pojawi się na nadchodzącym albumie Cywila, który jeszcze w tym roku powinien pojawić się na półkach sklepowych za sprawą Hemp Records.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-05 17:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Zapewne na facebooku do wielu osób dotarło wyzwanie piwne. Zbierający przeróżne recenzje wytwór mający na celu zabawę z udziałem alkoholu i sewisu społecznościowego zainspirował jednego z młodych polskich raperów. Mowa tu o Cywilu, który przy wsparciu Hemp Records zaprezentował swoją wersję konkursu...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-13 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Czas zainaugurować rok 2014 w Krótkim Strzale, a to już 10-ty odcinek. Czyje numery znajdziecie tu tym razem? Są Solar i Białas ze swoistym "Hajlajfem 2", są Dwa Sławy w remixie Laika, Neile, Benncart/Cruz, Patr00, Klasiik czy Mart z featuringiem K-Rino.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-25 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Legalny debiut CentrumStrony właśnie trafił do sklepów, ale można powiedzieć, że jednym z wygranych ŻywegoRapu jest też Cywil. Finalista pierwszej edycji tego konkursu zawiązał dobry kontakt z Hemp Records, dołączył do ekipy Diil Gangu, a co za tym idzie - wyda legalną płytę w wyżej wymienionej wytwórni. Materiał ten ma mieć premierę w przyszłym roku. W rozwinięciu newsa znajdziecie najnowszy numer od Cywila, czyli kawałek pt. "Uniwersalny żołnierz".

kategorie:
dodano: 2013-10-14 11:09 przez: Raven (komentarze: 0)

GIG ma przyjemność zaprosić na pierwszy premierowy koncert promujący wspólny album duetu Miuosh i Onar "Nowe Światło".

Obaj w tym roku postanowili połączyć siły. Efekt – wspólna płyta i trasa koncertowa! 

Oprócz nich tego samego dnia wystąpi Zeus, autor jednej z najlepszych płyt 2012 roku, pt. "Zeus. Nie żyje.", w ramach trasy promującej ten album. 

Na scenie:

MIUOSH X ONAR "Nowe Światło" - premiera płyty 18.10.13!

ZEUS "Zeus. Nie Żyje"

Support:

CYWIL (Warszawa) X MAXIM / BLAZE (Białystok) X HARY (Bełchatów/Łódź)

Kiedy? 18.10.13

dodano: 2013-09-03 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jeden z tych numerów, w których już po tytule możemy spodziewać się sampla z esencjonalnej polskiej klasyki. "Po Nocy Przychodzi Dzień" oparte na kultowym motywie z Budki Suflera to pierwszy singiel promujący drugi album Cywila pt "Lęk Wysokości". Warszawiak po tym jak został finalistą Żywego Rapu teraz bierze się do studyjnej roboty i atakuje ze wsparciem Hemp Records.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-26 20:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Motywujący i energiczny numer "Walcz" to kolejna spontaniczna produkcja Zbyla, do której zostali zaproszeni raperzy "młodego pokolenia": Cywil (finalista programu ŻywyRap), Uszer zDP (zwycięzca Stoprocent Pompuj Rap 3), Białas (reprezentant PROSTO) oraz Flint (świeża krew w Koka Beats). Skrecze i cuty to dzieło DJ-a Flipa, ubiegłorocznego Młodego Wilka znanego m.in. ze współpracy z Janem Wygą.

Strony