Diil Gang

Diil Gang

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-05 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 10)

BRZ (Diil Gang) skrytykował ostatnio na swoim Facebooku polskich raperów za kopiowanie zagranicznych produkcji, a teraz wypuścił kawałek, w którym dosadnie atakuje niektórych z nich. W utworze "Skąd te dziary" raper dissuje m.in. Bedoesa, W.E.N.Ę. oraz Tau.

wydarzenie
dodano: 2015-09-17 18:51 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Firma Diil, rodzina Diil Gang, Hempszop, HempRec i Gringo serdecznie zapraszają na imprezę zorganizowaną z okazji dziesięciolecia firmy Diil. Z tej okazji w warszawskim klubie Stodoła, 13 listopada odbędzie się impreza, w której wezmie udział wielu gości.

Tagi:
video
dodano: 2014-11-09 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Cywil - Socjopaci ft. TMS, prod. SzwedSWD | (DIIL TV HD)

Ukazał się już pierwszy legalny krążek warszawskiego rapera Cywila. "Lęk wysokości" na sklepowe półki trafił 8 listopada. Dziś mamy okazję zaprezentować Wam kolejną próbkę materiału w postaci singla "Socjopaci". W kawałku tym obok jednego z największych wygranych pierwszej edycji programu ŻYWYRAP! pojawia się zwycięzca drugiej odsłony konkursu czyli TMS. Teledysk to mashup autorstwa iMPROBROS. 

kategorie: Inna Strona, Wywiady
dodano: 2014-09-06 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Kolejnym gościem naszego cyklu jest producent znany wszystkim słuchaczom jednej z najbardziej rozpoznawalnych ekip ulicznych - Diil Gangu. 

video
dodano: 2014-04-15 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Cywil X Nester X Kurzy - "Ekspresja" | RAP WYZWANIE (DIIL.TV HD)

Całkiem niedawno dość popularną zabawą na facebooku stało się wyzwanie piwne. Ten rodzaj rozrywki szybko został "przerobiony" przez Cywila. Warszawski raper stworzył bowiem własne wyzwanie dla raperów. Co z tego wyszło? Wiele filmików od nieznanych dotąd osób. Wygraną zgarnął Nestor, a finalny efekt to złożony w całość kawałek poparty klipem. "Ekspresja" pojawi się na nadchodzącym albumie Cywila, który jeszcze w tym roku powinien pojawić się na półkach sklepowych za sprawą Hemp Records.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-05 17:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Zapewne na facebooku do wielu osób dotarło wyzwanie piwne. Zbierający przeróżne recenzje wytwór mający na celu zabawę z udziałem alkoholu i sewisu społecznościowego zainspirował jednego z młodych polskich raperów. Mowa tu o Cywilu, który przy wsparciu Hemp Records zaprezentował swoją wersję konkursu...

video
dodano: 2013-12-05 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 5)

Centrum Strona - Klasyka (DIIL.TV HD)

Po sieci hula już nowy klip od grupy Centrum Strona. Ekipa reprezentująca klasyczne brzmienie atakuje nasze głośniki znów brudnym brzmieniem przypominającym lata 90. Obraz powstał do numeru "Klasyka". Jeśli podoba Wam się ten utwór sięgnijcie po legalny debiut tego zespołu i czekajcie na wywiad z Centrum Stroną, który pojawi się wkrótce na łamach naszego portalu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-25 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Legalny debiut CentrumStrony właśnie trafił do sklepów, ale można powiedzieć, że jednym z wygranych ŻywegoRapu jest też Cywil. Finalista pierwszej edycji tego konkursu zawiązał dobry kontakt z Hemp Records, dołączył do ekipy Diil Gangu, a co za tym idzie - wyda legalną płytę w wyżej wymienionej wytwórni. Materiał ten ma mieć premierę w przyszłym roku. W rozwinięciu newsa znajdziecie najnowszy numer od Cywila, czyli kawałek pt. "Uniwersalny żołnierz".