R.A.U.

R.A.U.

dodano: 2020-04-29 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 10)
Sarius, Gural, Oxon

Solar na charytatywnym live streamie Maty, zapowiedział Hot16Challange2, jeśli uzbierają konkretną kwotę. Jak obiecał, tak zrobił. 28. kwietnia powitał po raz kolejny społeczność Internetu, tym samym zaczynając beef z koronawirusem. Pierwsze nominacje zostały wystosowane, a nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Ostatnim razem przypomnieliśmy top 10 najpopularniejszych zwrotek 1. edycji. Tym razem skupimy się na najciekawszych.

kategorie:
dodano: 2018-01-04 18:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wyjątkowy album nagrany przez artystów Alkopoligamii podczas wczasów twórczych we wsi o wdzięcznej nazwie "Molza". Cieżko wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie tego jubileuszu niż specjalne wydawnictwo. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów zrealizowanych od początku do końca w wyjątkowych, mazurskich okolicznościach sprzyjających pracy twórczej. Zarówno muzyka jak i teksty powstawały w niecodzienny sposób, na hamaku, nad stawem czy w pokoju domku letniskowego zaaranżowanego tymczasowo na pomieszczenie studyjne.

video
dodano: 2016-05-06 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Z nieskrywaną radością prezentujemy drugi klip promujący debiutancki album RAU "Konkretna rozrywka", który swoją premierę będzie miał już 13 maja. Wielkie domy z basenem, piękne kobiety i szybkie samochody, czyli wszystko to co powinno być w życiu i w rapowym teledysku. Ale czy to wszystko? Czy dokładnie o to w tym chodzi? Zapraszamy do obejrzenia wideo powstałego w kooperacji Alkopoligamii i WOW Pictures oraz wsłuchania się w treść utworu" - intrygująco zapowiada Alko'.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-19 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnich dniach szereg znanych osób, od czołowych raperów, poprzez Natalię Nykiel, po Beatę Tyszkiewicz, Krzysztofa Ibisza czy Andrzeja Grabowskiego przed kamerą komentował nadchodzący debiut R.A.U'a i swój udział na płycie "Konkretna Rozrywka"...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeśli jeszcze nie wiecie, kto odpowiada za bity takich utworów jak “Nie ma szans” Kuby Knapa, “Bejbo” Zetenwupe, “Lotów” Leha czy ostatnio “Możliwości” Mesa to Was naprowadzimy - Wrotas LifeView! Ten młody producent, który szybko wbił się do pierwszej ligi polskiej sceny i zaznaczył swoje miejsce w czołówce niesamowitym talentem, pracowitością oraz charakterystycznym stylem wyda swój debiutancki album nakładem Alkopoligamia.com! To się nazywa dobra informacja na nowy rok!" - ogłasza ekipa Alko'.

Dodatkowo dostajemy wspólny utwór Wrotasa, Mateusza Holaka z Małych Miast, R.A.U. i Tego Typa Mesa...

kategorie:
dodano: 2015-03-10 17:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

9 kwietnia w łódzkim klubie Glow wystąpią: Hades, Sughar, R.A.U. oraz zwycięzca konkursu Sumorap. Chcesz zagrać? Napisz na hadhadeslive@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać link do jednego numeru i dwa zdania, dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać. Supporty ogłoszone zostanę 2 kwietnia.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jak co roku mamy dla Was niespodziankę na zakończenie. Jutro, 12 godzin przed końcem roku zapraszamy na nasz kanał Youtube. Upiekł się niesamowity utwór w pięknym składzie." - pisała wczoraj Alkopoligamia. I z lekkim opóźnieniem dostajemy numer.

video
dodano: 2014-12-09 17:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Cotozakot" to drugi singiel promujący winylową składankę Klaser vol.2, który doczekał się teledysku.

R.A.U. wraz z Witoldem Michalakiem i Tomkiem Czernickim postanowili zredefinować określenie "dziwny" w stosunku do teledysku hiphopowego. "Jeśli lubicie wycieczki na koniec internetu, jeśli nie obce wam są filmiki, po obejrzeniu których mózg jest nieco rozkalibrowany - mamy coś dla was! Mogłoby się wydawać, że z kotem zrobiono w sieci już wszystko. Nie było jeszcze jednak prawdziwego kota rapera, kota łotra, kota samca alfa, za którym kobiety wzdychają, przed którym policja ucieka na czworaka." - pisze Alkopoligamia.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-22 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Długo czekaliśmy z tą informacją i w końcu nadszedł dzień, gdy możemy z nieskrywaną radością ogłosić - R.A.U. (Tomasz Rałowski) dołącza do ekipy Alkopoligamii! Już niedługo nakładem Alkopoligamii ukaże się wydawnictwo, na którym R.A.U. rozwinął swoje twórcze skrzydła i dał pokaz umiejętności producenckich. Słuchaczy, którym pseudonim R.A.U. jeszcze niewiele mówi odsyłamy do progresywnego, instrumentalnego hitu pt. "W syren krzyku" oraz jego biografii.

Nieustannie rozwijający się poetycki styl producenta możecie sprawdzić też w krótkiej zwrotce nagranej z okazji "hot16 challenge". Alkopoligamia jest niezmiernie dumna z wyboru R.A.U.a - producent, którego bity wyprzedzają bieżący rok, a teksty pełne są poczucia humoru nie zdarza się często!" - pisze wytwórnia. Poniżej wspomniane utwory.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-05 17:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Zapewne na facebooku do wielu osób dotarło wyzwanie piwne. Zbierający przeróżne recenzje wytwór mający na celu zabawę z udziałem alkoholu i sewisu społecznościowego zainspirował jednego z młodych polskich raperów. Mowa tu o Cywilu, który przy wsparciu Hemp Records zaprezentował swoją wersję konkursu...