Centrum Strona

Centrum Strona

dodano: 2014-05-13 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam zdjęcia z pierwszego dnia Warsaw Challenge, dziś pora na dzień drugi. Czyli: ostateczne rozstrzygnięcia taneczne (zwyciężyli Killafornia & Top 9), koncerty Centrum Strony i Tego Typa Mesa oraz główna atrakcja - pierwszy polski występ DMX'a! 43-letni nowojorski raper zaskakiwał energią i charyzmą, skakał po rusztowaniach, robił pompki, wciągał na scenę fanów (m.in. na wózku czy o kulach), zarażał motywacyjnym nastawieniem a pod koniec zbudował niesamowity klimat każąc wygasić cały amfiteatr. Tak jak zdradziliśmy wczoraj na Instagramie - udało nam się też złapać go na wywiad, resztkami sił o godzinie 2:30 w nocy. Wywiad niebawem, dziś druga część fotorelacji Tomka Karwińskiego, jutro natomiast drugi dzień festiwalu w obiektywie Piotra Książka!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2013-12-22 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Centrum Strona to ekipa w której skład wchodzą Igores, Złoty, Matis i DJ Boski Piotrek. Wspólnymi siłami grupa rozbiła konkurencję i wygrała pierwszą edycję programu ŻYWYRAP! Dzięki temu dziś na półkach sklepowych możemy znaleźć ich pierwszy legalny album zatytułowany "Świadkowie Patologii". Z tej właśnie okazji artyści zgodzili się udzielić nam wywiadu, w którym opowiedzieli m.in. o tej produkcji, nowych trendach w rapie i o... Arabie. 

video
dodano: 2013-12-05 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 5)

Centrum Strona - Klasyka (DIIL.TV HD)

Po sieci hula już nowy klip od grupy Centrum Strona. Ekipa reprezentująca klasyczne brzmienie atakuje nasze głośniki znów brudnym brzmieniem przypominającym lata 90. Obraz powstał do numeru "Klasyka". Jeśli podoba Wam się ten utwór sięgnijcie po legalny debiut tego zespołu i czekajcie na wywiad z Centrum Stroną, który pojawi się wkrótce na łamach naszego portalu.

dodano: 2013-11-25 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Częstochowska formacja Centrum Strona to zwycięzcy pierwszej edycji ŻywegoRapu, którzy w ten weekend wydali debiut nakładem Hemp Records. Jak mówi nam info prasowe Centrum Strona to "ekipa zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis i Złoty nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy." Poniżej sprawdzicie cały krążek, gdzie gościnne udziały zaliczają Hemp Gru, Junior Stress czy O.S.T.R.

dodano: 2013-11-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

23 listopada to dzień ukazania się pierwszego legalnego krążka częstochowskiej ekipy CentrumStrona - zwycięzców pierwszej edycji programu Żywy Rap. Tego dnia odbędzie się również koncertowa premiera, wydanego nakładem Hemp Records albumu, "Świadkowie Patologii" - wydarzenie będzie miało miejsce w klubie Rura. Oprócz zespołu CentrumStrona na scenie częstochowskiego klubu pojawią się reprezentanci Hemp Records: Hemp Gru, BRZ, Hudy HZD oraz przedstawiciel miejscowej ekipy, Ćpunek STM aka RNS.

Równocześnie zapraszamy do sprawdzenia nowego singla pt "Wolne Konopie".

dodano: 2013-11-13 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

23 listopada nakładem HEMP RECORDS ukaże się album "Świadkowie Patologii" - debiutancki krążek częstochowskiej grupy CENTRUM STRONA, zwycięzców pierwszej edycji programu ŻywyRap! Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z promomixem zapowiadającym wydawnictwo. 

CENTRUM STRONA to ekipa zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis i Złoty nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy.

video
dodano: 2013-07-25 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Centrum Strona - Krótko O TV (DIIL.TV HD)

HEMP RECORDS i DIIL TV prezentują street video do utworu "Krótko o TV" częstochowskiej ekipy CENTRUM STRONA, zwycięzców pierwszej edycji programu ŻywyRap! Zespół pracuje w warszawskim HEMP STUDIO nad materiałem do swojej debiutanckiej płyty, której premiera planowana jest na październik.

video
dodano: 2013-05-22 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Centrum Strona - Pociski (DIIL.TV HD)

DIIL.TV prezentuje pierwszy teledysk promujący zwycięzców programu "ŻYWYRAP" pt. "Pociski". Centrum Strona dała poznać się z brudnego boombapowego brzmienia i nie inaczej jest tym razem. Za video odpowiada Miłosz Hunzvi.