Warsaw Challenge 2014 - fotorelacja nr 1, cz.2

dodano: 2014-05-13 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam zdjęcia z pierwszego dnia Warsaw Challenge, dziś pora na dzień drugi. Czyli: ostateczne rozstrzygnięcia taneczne (zwyciężyli Killafornia & Top 9), koncerty Centrum Strony i Tego Typa Mesa oraz główna atrakcja - pierwszy polski występ DMX'a! 43-letni nowojorski raper zaskakiwał energią i charyzmą, skakał po rusztowaniach, robił pompki, wciągał na scenę fanów (m.in. na wózku czy o kulach), zarażał motywacyjnym nastawieniem a pod koniec zbudował niesamowity klimat każąc wygasić cały amfiteatr. Tak jak zdradziliśmy wczoraj na Instagramie - udało nam się też złapać go na wywiad, resztkami sił o godzinie 2:30 w nocy. Wywiad niebawem, dziś druga część fotorelacji Tomka Karwińskiego, jutro natomiast drugi dzień festiwalu w obiektywie Piotra Książka!

Galeria

Sane
jest i zdjęcie mojej sterty płyt w ręce w tłumie :P Peace!
Anonimowy rapoholik
Już pod sceną nasunęła mi się pewna refleksja, którą postanowiłem się podzielić. Jako, że miałem okazje być już na kilkudziesięciu koncertach postaci ze Stanów to muszę przyznać, że pomimo grania pewnych partii z playbacku i w sumie małej ilości utworów DMX wypadł świetnie. Mimo, że jego teksty dalekie są od wielkich ideologicznych manifestów, a i nie zawierają wyszukanych słów - o czym świadczy choćbt niedawno opublikowany ranking - to jego zachowanie bardzo ładne (nie wnikam w to czy trzeźwe czy nie;)). Odnoszenie się do fanów, szacunek do nich to coś co u Czarnych MCs nie jest powszechne, a przecież w tekstach są tak "prawilni". W pierwszej kolejności przychodzi mi do głowy Jeru i jego - określone przeze mnie jak i przez wielu uczestników koncertu w Katowicach - skandaliczne zachowanie. Jakie wnioski? Hej raperzyny: WIĘCEJ RUCHÓW A MNIEJ PIERDOLENIA! Pozdrawiam
Anonimowy rapoholik
Opił się na scenie i gadał głupoty typu "I'm kaszanka" i niegrzecznie odniósł się do fana. Wg mnie jak na tak "prawilnego" rapera nie powinno mieć to miejsca, ale on akurat już pokazał się od tej strony we współpracy z bodaj Hot97 o czym można przeczytać w książce "Ego Trip".
Mateusz Natali

To z mojego doświadczenia Jeru jeden z najsympatyczniejszych raperów jakich poznałem, mega normalny, mega zgrywus, ciągle robił sobie z czegoś jaja, na Outline Colour Festivalu zamiast czekac na swój koncert w hotelu jak gwiazda chodził od startu festiwalu po całym terenie, robił sobie zdjęcia z ludźmi i rozmawiał z każdym, koncert WFD też oglądał spod sceny robiąc im foty własnym aparatem, mega pozytywne wrażenie i złego słowa nie powiem :)

itsONLYinstinct

DMX na propsie, szkoda że go to wszystko wyniszczyło, że mu ktoś nogi podstawiał. Mimo że widziałem koncert tylko na video wrzuconym w sieć to czuć było tą energie. PROPS DMX.

Connor

DMX props za kontakt z publiką i nie tylko :P

Jabb
Tak jest! DMX mimo grania z playbacku jakiejś tam części koncertu wypadł zajebiście. Super kontakt z publiką i na szacunku do wszystkich. No może oprócz Pharella i Bibera, których wyłowił z tłumu :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>