Hemp Records

Hemp Records

dodano: 2017-10-05 21:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przedstawiamy Wam kolejny teledysk promujący album Kuby Knapa "Najlepsze Wyjście", zatytułowany "Opowieści zza baru kontuaru".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-08 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kuba Knap, w wywiadzie z Yurkoskym, przedstawił kulisy opuszczenia wytwórni Mesa i negocjacji z Bilonem. Jako główny powód zmiany labelu, podał sprawy biznesowe.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-14 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Głośno było wczoraj o przejściu Kuby Knapa do Hemp Records, które skomentował również Stasiak. Dziś otrzymaliśmy także oficjalny komentarz od ekipy Alkopoligamii.

kategorie: Inna Strona, Wywiady
dodano: 2014-09-06 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Kolejnym gościem naszego cyklu jest producent znany wszystkim słuchaczom jednej z najbardziej rozpoznawalnych ekip ulicznych - Diil Gangu. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-04 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Hemp Records prezentuje promomix swojego najnowszego wydawnictwa pt. "ŻYWYRAP Mixtape". Na płycie znajdują się utwory autorstwa uczestników pierwszej i drugiej edycji programu ŻYWYRAP. Całość zmiksował DJ Gram. Premiera albumu już 7 czerwca, a zamówić go możecie na stronie Hempszopu. Poniżej tracklista i wspomniany promomix.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-25 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Legalny debiut CentrumStrony właśnie trafił do sklepów, ale można powiedzieć, że jednym z wygranych ŻywegoRapu jest też Cywil. Finalista pierwszej edycji tego konkursu zawiązał dobry kontakt z Hemp Records, dołączył do ekipy Diil Gangu, a co za tym idzie - wyda legalną płytę w wyżej wymienionej wytwórni. Materiał ten ma mieć premierę w przyszłym roku. W rozwinięciu newsa znajdziecie najnowszy numer od Cywila, czyli kawałek pt. "Uniwersalny żołnierz".