Maciej Spons

Maciej Spons

dodano: 2024-07-09 20:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Mamy lipiec, wiec okres wakacyjny rozpoczęty już w 100%! Nie oznacza to jednak, że branża odpoczywa. W tym tygodniu otrzymaliśmy 5 nowych albumów - cztery stworzone w duetach i jeden solowy Macieja Sponsa, na którym możemy usłyszeć takie ksywki jak Conway the Machine, Juvenile czy Ghostface Killah. Grubo. 

Wśród singli możemy znaleźć nowość od Żabsona, który również zapowiada mocne ruchy, powracającego po kilku miesiącach Alberto, którego wsparła młoda wokalistka Viki Gabor, 4Money rozpoczął promocję swojego producenckiego albumu, a nie mógł zrobić tego lepiej, niż od pierwszego singla z udziałem Gibbsa, Kuqe i Bambi dostarczyli numer przepełniony miłością, a Oskar83 połączył siły z południowoafrykańską gwiazdą rapu Nasty C. To tylko zajawka, ponieważ w tym tygodniu pojawiło się blisko 30 nowych numerów. Zapraszamy do słuchania!

kategorie:
dodano: 2024-07-06 17:15 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Na płycie znajdziecie kilka ciekawych featów od Conway the Machine, Juvenile, Ghostface Killah, Koscieya i Mady. Bitowo jest trochę inny niż to, do czego przyzwyczaił Nas Spons.

dodano: 2024-02-03 15:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Za nami kolejny tydzień premier. Dostaliśmy nowy album od Asstera, mixtape od Dziarmy, a w podziemiu płyty wydali Maciej Spons (na featach m.in. Curren$y i MC Eiht!) oraz Somp. Wśród singli też było ciekawie - nowe utwory dostarczyli Białas x Lanek, Kukon, Sobel, vkie, 730 Huncho czy Epis. Porcję boom-bapu dla starych fanów ma też Jano z OMP. Sprawdźcie 5 płyt oraz prawie 30 singli z ostatniego tygodnia!

kategorie:
dodano: 2024-02-02 19:15 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Kolejny krążek reprezentanta Miami Hit Music, pioniera polskiego trapu - Macieja Sponsa. Na płycie tak jak ostatnio znajdziemy też uznane zagraniczne ksywki - Curren$y'ego, Dizzy'ego Wrighta czy MC Eihta.