Alberto zatrzymany przez policję: "Jestem prześladowany"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-09-16 15:20 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)
alberto

Alberto został skuty i zatrzymany, na jego Tiktoku pojawił się film z całego zajścia. Raper na swojego Instagrama dostał post z wymownym opisem.

"Nie ja mam problem z prawem, tylko to prawo ma problem do mnie. Uprzedzenia rasistowskie funkcjonariuszy + selekcja odzieżowa, bo jak chodzę w dresie to w ich rozumowaniu już jestem podejrzany i posiadam narkotyki. Zatrzymania nocą to norma, szczególnie w centrum Warszawy. Aktualnie jestem prześladowany przez służby, bo robię rap. Na szczęście mam dobrego papugę" - napisał Alberto na instagramie.

W komentarzu zapytał swoich obserwujących:

- A wy co tym prawie myślicie i ogólnie o aktualnym systemie również o losie jaki gotują nam politycy...?"

@miejskajungla.team Warszawa nocą #free #alberto #topboy BOSS - Tony Effe

Tagi: 

Boomer Żyje!!!
Zatrzymania nocą to norma, szczególnie w centrum Warszawy - co z tego że norma taka praca policji wielkie mi halo???? Aktualnie jestem prześladowany przez służby, bo robię rap - jaki k.rwa rap typie ty nie robisz żadnego rapu ty stałeś koło rapu co z tego że jesteś czarnoskóry, nie jestem żadnym rasistą Kocham Rap ale ty nim nie JESTEŚ dla mnie nie robisz ŻADNEGO rapu robisz DISCOPOLORAP JESTEŚ ZWYKŁY LAMUS JAK TWÓJ ODKRYWCA MALIK M.
Real Talk
ten typ nie robi rapu tylko shit i kolor skory nie ma znaczenia tylko dusza on tej duszy do rapu nie ma…
Anonim
w punkt.
Kodes
Ale sobie dopowiedział. To co, kiedy będzie, że Polska to nietolerancyjny kraj i powinniśmy klękać widząc czarnoskórych na ulicy?
Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Przecież ten Kermit nawija o tym, że ćpa a skoro tak no to policja za którymś razem znajdzie coś przy nim proste. Jak dla mnie miejsce całego GM2L jest w pierdlu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>