WOŚP

WOŚP

dodano: 2021-02-06 20:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Deszcz nagród dla Maty nie maleje. W trakcie dzisiejszej wirtualnej studniówki raper ogłosił, że jego debiutanckie "100 dni do matury" pokryło się potrójną Platyną!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-31 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Co roku WOŚP wspierany jest również przez polski hip-hop. Jakiś czas temu pisaliśmy wam o specjalnym samochodzie, który na aukcję przeznaczył PRO8L3M. Teraz pokazujemy wam inne licytacje wspierające największą polską akcję charytatywną.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-28 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W przyszłym roku finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Akcja charytatywna już zaczęła zbierać pieniądze, a klasycznie swoją cegiełkę do zbiórki dokładają raperzy. PRO8L3M wraz z marką Adidas przeznaczył na aukcję specjalny samochód, który był obecny na evencie Test Driv3 promującym album "Art Brut 2".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-03 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raperzy chętnie i często wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wielokrotnie otwarcie mówiąc o tym, że sami ratowali zdrowie dzięki sprzętowi kupionemu z datków na WOŚP. Wielu artystów przekazuje na Orkiestrę pamiątkowe przedmioty lub występuje w ramach specjalnych koncertów, TPS postanowił pomóc w jeszcze inny sposób.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 14:51 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Infromacja o rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji szefa Fundacji Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy wywołała burzliwe reakcje, spotkała się z przeciwem także w środowisku hiphopowym. Raperzy, jak co roku, wystawili różne przedmioty na aukcję, jednak postanowili też wesprzeć Owsiaka poprzez wpisy na Instagramie. Jednym z nich jest Kali, który umieścił w opisie pod zdjęciem apel do Owsiaka, ujął w nim słowa: "chcę, żeby wszyscy widzieli, że w obliczu tragedii ma Pan moje wsparcie." 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi