Onar i Kubańczyk w zaskakującym duecie - singiel "Gdzieś"

video
dodano: 2023-11-09 13:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Onar od lat wielokrotnie zmieniał styl swoich nagrań, od typowo klasycznych, przez imprezowe brzmienia będące w danym momencie na czasie. To jeden z tych raperów, którzy maja otwartą głowę na zmiany i bardzo dobrze odnajdują się w newschoolowych realiach, czego dowodem są jego ostatnie single.

Najpierw wraz z KęKę nagrał w house'owej stylistyce, potem stworzył duet z Miszelem, znanym z drillowego stylu. Teraz członek Płomienia 81 zaskoczył po raz kolejny. Bo chyba przyznacie sami, że nikt, ale to absolutnie nikt nie spodziewał się, że Onar wypuści wspólny track z Kubańczykiem i to jeszcze w takim wydaniu.

„Gdzieś” - czyli singiel, który właśnie miał premierę - to połączenie melodyjnej nowoczesnej produkcji oraz lirycznego, osobistego tekstu. Jak wyszło? Sprawdźcie sami.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

bonus tps
Co gość to gorszy łeb, w następnym singlu pewnie będzie tede a później martyniuk. Co ty onar wyczyniasz.
90'
Jprdl nie rozumię fenomenu Onara, najpierw nagrywał dobre albumy A teraz jak poszedł w te newschoolowe brzmienia do tego jeszcze z kubanczykiem to może jeszcze young Multi albo igi do współpracy coraz gorzej.
xd jan
W 100% się z tobą zgadzam, od kilku lat chłopu się odkleiło i z kawałkiem na kawałek coraz gorzej. Tonący brzytwy się chwyta i szuka na siłę jakiś łaków z zasięgami by coś jeszcze zarobić.
Anonim
To jest gość od "Weź to poczuj", więc nie rozumiem waszego zaskoczenia. I kiedy on nagrywał dobre albumy? Może mu się trafiła lepsza zwrotka, ale całe albumy? Chyba że mowa o P81
xd jan
Kiedyś te albumy były po prostu słuchalne, teraz asłuchalne. Zresztą nigdy tego chłopa nie słuchałem, jak coś puścił to przesłuchałem i na tym zawsze się kończyło
petshop
Przecież ci wasi idole z dzieciństwa to sprzedajne marionetki. Jak youtuberzy wchodzili robić rap to leciała krytyka, a teraz jak pseudo raperzy kupują nowiutkie mercedesy, a tamci odcinają kupony to się kleją jak muchy do g.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>