Sarius o Rogalu DDL: "Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej"

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-27 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Rogal DDL swego czasu był jednym z najciekawszych przedstawicieli ulicznej sceny, jednak od wydania albumu "ANtY" w 2018 roku raper zawiesił swoją karierę. Sarius, który wraz z Rogalem nagrał hitowe "NajsHajs", opowiedział podczas wizyty w RapNews Studio o genezie ich znajomości oraz przyznał, że wyczekuje powrotu warszawskiego MC.

"Poznałem go kiedyś spontanicznie na planie klipu 'EBE EBE'. Nie wiem czy wiecie, ale jak jest klip 'EBE EBE' i są ujęcia, że Rogal idzie w przejściu podziemnym i obok niego idzie taki typek w kapturze, to jestem ja. Poznałem go przez WOWA z Ciemnej Strefy. Pewnego dnia jechaliśmy i WOWO mówi: ty k*rwa, teraz mój koleżka będzie coś kręcił klip. Jedziesz z nami? Mówię jadę. Rogal DDL podjechał swoim Golfem. Serdecznie go pozdrawiam. Od słowa do słowa dogadywaliśmy później tego feata na 'Antihype'. To było szalone, bo on go wysłał w momencie, kiedy jechaliśmy do niego na klip. Rogal jest osobą nieuchwytną." - mówi Sarius. - "Ostatnio z Majorem gadaliśmy, ciekawe gdzie jest Rogal. Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej, bo polski rap go potrzebuje."

Tagi: 

Abc
Ekipa psuje dzieci ale rogal to zajebiście pozytywny typ. Dzieci bądźcie jak rogal. Jeżu widzisz i nie grzmisz
Sorymemory
Z całym szacunkiem dla sarius 3 koncertu zaliczone płytki w domu ale nie mieszajmy sympatji do drugiej osoby a tego czy naprawdę polski rap go potrzebuje. Ten kawałek z antyhype z rogalem 2 x tylko przesłuchałem cały. Pierwszy bo nie wiedziałem coś się odpierdala. A drugi z szacunku do sariusa zmusiłem się żeby moja zamknięta głowę trochę otworzyć. Ale nie sory to wcale nie jest dobre. Rogal to jest mistrz nie trafiania w bit ewidentnie brak słuchu. Nie zgadzam się że polski rap go potrzebuje. Uważam że dobrze zrobił odchodząc bo klocuch robi lepsze rapy z frizem jak rogal. Szkoda że frizz nie rozumie tego...
Anonim
Rogal na propsie ale sarius to beka, niby antihype a jak mu płyta nie poszła to się obraził i udawał że kończy karierę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>