Sarius o Ekipie: "Boli mnie to, co robią z muzyką"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-26 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

W dzień oficjalnej premiery płyty Ekipy, "Sezonu 3" na kanale CGM-u pojawił się fragment Flintesencji z udziałem Sariusa. Raper przyznał, że nie po drodze mu z tego typu muzyką oraz, że boli go to, w jaki sposób grupa youtuberów kształtuje gusta muzyczne młodych ludzi.

"Słyszałem, że Mata zdobył złotą płytę w sześć godzin. Dla mnie to jest wow, cieszę się tym." - mówi Sarius, który w swoim wywodzie przyrównał sukcesy Maty i Ekipy.

"Trochę się śmieje, do czego została sprowadzona muzyka. Jak te wszystkie agencje youtuberskie rozpi*rdalają gusta muzyczne tych dzieciaków. Chowają ich na szambie zamiast na zdrowym jedzeniu." - kontynuuje. - "Mata ma 15 tysięcy (sprzedanych płyt - przyp. redakcji), a oni pewnie mają jakąś diamentową. Porównaj teraz Matę, który ma spoko rap, nie jest to akurat moja muzyka, ale jest spoko, nie mam nic do niej, a porównaj sobie nagrywane po jednym zdaniu syntetycznie stworzone numer. Może przez ten luz ja to bardziej wyśmiewam. Jak ktoś mi mówi: Sarius, powiedz mi jak zrobić hit? To mówię, zapytaj się Friza przecież on jest teraz najgorętszym muzykiem. I też się cieszę, że dobrze im idzie, ale boli mnie to, co robią z muzyką, ale zacytuje się sam siebie: 'ja już wbijam w status rapu, bo go rucha byle lamus, mówiąc to muzyka wielu światów'."

Tagi: 

Anonim
Szkoda ze go nie boli gdy jego koledzy z branży robią podobny shit albo jeszcze gorszy
Komsi
On też robi chujową muzykę hipokryta
X
Sarius zgodzić się można tutaj z tobą w tym temacie ale sam masz w swojej wytwórni gościa o ksywie Feno, i dla mnie w żaden sposób on nie indefikuje się z rapem.
Sławek
Bardzo dobrze, w końcu ktoś to powiedział
ldoidol
Ale incydent jałowy że strony Sariusa
Komsi
O czym on gada? XD Sam jest polskim raperem który kaleczy tę kulturę i ocenia innych xD Te polskie waki nie różnią się niczym od tych gwiazdek z youtuba; no może poza tym że gwiazdy youtuba robią to dla siana i zabawy a polskie raperzyny myślą że robią jakąś wartościową muzykę xD
Miami stick drill
+1

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>