Sarius przesuwa premierę "Antihype 2" i prezentuje kolejny singiel

Parę dni temu Sarius poinformował, że jest zmuszony nie ze swojej winy przenieść premierę "Antihype 2". Dziś otrzymaliśmy kolejny singiel promujący płytę.

"Siema! Niestety dostaliśmy dziś informacje, że jeden z naszych podwykonawców nie wyrobi się ze wszystkimi elementami preorderu, tak, żebyście w piątek dostali swoje płyty. Paczki wyjdą do Was z lekkim opóźnienie - we wtorek 22 czerwca, więc środa-czwartek każdy dostanie już swój preorder." - pisze Sarius na swoich social mediach. - "Zdecydowaliśmy również, że przesuniemy premierę empikową oraz streamingową o tydzień, czyli na 25 czerwca. W ten sposób wszyscy preorderowicze na pewno dostaną płyty przed premierą, a na tym nam mocno zależy."

Dziś otrzymaliśmy kolejny singiel rapera - "Jutrzenkę" na bicie Worka i I'Screama. Co ciekawe numer został oparty na prawdziwej historii.

"Gdzieś tam wspominałem wcześniej, iż niniejszy numer powstał na faktach. Historia jakie spływają do mnie każdego dnia i choć jest ich tyle, to każda jest zupełnie inna tak jak emocje, które ja odczuwam czytając je. Bardzo często wpatruję się w zdjęcia autorów takich wiadomości, zamykam oczy i staram się przenieść gdzieś w Waszą postać lub stanąć obok Was, posłuchać czy pooglądać Was oczami wyobraźni, pobyć chwile i co dziwne zawsze w końcu nagle nadchodzi ten moment, że mam wrażenie, że Was znam i rozumiem." - opowiada Sarius.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>