Flo Rida

Flo Rida

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sage The Gemini to bez wątpienia jedno z największych muzycznych odkryć mijającego roku. 21-letni kalifornijski raper szturmem wbił się na listy i do klubów, wyciągając na singlach ze swojego debiutanckiego albumu odsłony dochodzące do 50-60 milionów. Teraz pojawia się u boku dobrze znanego hitmakera Flo Ridy, a całość zobrazowana jest klipem ukazującym koszykarski pojedynek ich teamów. Gościnnie zobaczymy tu Udonisa Haslema.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi, Rock
dodano: 2013-09-07 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 16)

Witam ponownie w kolejnym etapie podróży przez kawałki, na których spotykają się i MC, i rockmani bądź metalowcy…. Dziś więc część druga, a więc tracki, które pomimo obecności doświadczonych producentów, gwiazd o światowej sławie itd. – ewidentnie się nie udały. A więc, zgniłe pomidory w dłoń - oto 10 najgorszych (W MOJEJ OPINII) spotkań świata rapu i rocka.

dodano: 2012-12-30 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 37)

Sylwester coraz bliżej, wielu z Was spędzi go zapewne na domówkach w muzycznie mieszanym towarzystwie, gdzie około 40% gości po spożyciu odpowiedniej dawki 40%-owego trunku będzie chciała zabawić się w DJ-a Youtube'a, katując wszystkich tym, czym oni sami się jarają "bo posłuchaj przecież, najlepsze to, daj daj, teraz ja". Jeśli chcecie by muzyczna atmosfera została zachowana a zarazem by nie zadowolić jedynie wczutych ortodoksów, lubujących się nawet w zróżnicowanym muzycznie towarzystwie w prezentowaniu perełek spośród swoich wykopów z nowojorskiego undergroundu z połowy lat 90-tych... to postawcie na złoty środek, odrzućcie "wasz ulubiony rap" i znajdźcie coś co trafi do wszystkich, sprawi, że "ona będzie tańczyć dla was" a zarazem nie sprawi u was bólu uszu.

Co najlepiej? Zamiast oklepanych staroci znanych z klubowych imprez, gdzie DJ-e w kółko potrafią męczyć nas "In Da Club", "Low" czy "How We Do" a z Polski mają w zanadrzu jedynie "Drin Za Drinem"... postawcie na mainstream, ale ten nowy i aktualny. Pokażcie, że trzymacie rękę na pulsie, wiecie co dzieje się za Oceanem i jesteście za pan brat z najnowszymi rapowymi hitami dominującymi w klubach i rozpalającymi amerykańskie parkiety.

Mocno, imprezowo, świeżo, stricte mainstreamowo, z małą domieszką polskich tracków dla bardziej patriotycznych melanżowników - oto nasze 22 bomby, zażaleń o "komercyjność/popowość" nie przyjmujemy, ściany podpierać możecie oszczędzając nam tego, tłumacząc się jedynie, że "gangstas don't dance". Jazda.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, Recenzje
dodano: 2011-01-09 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
W czym tkwi fenomen popularności Flo Ridy? Dopracowane i naturalnie płynące flow to tylko jeden aspekt. Główny element to świetne ucho do bitów - bitów, które będą potrafiły wcisnąć się do radia, klubów i na listy sprzedaży.

Dlatego też po "Low" nie skończył jako gwiazdka jednego przeboju, ale potrafił utrzymać pozycję kolejnym albumem. Teraz otrzymujemy najnowsze "Only One Flo - Part 1". Jak się prezentuje?

dodano: 2010-06-10 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)
Flo Rida byłby przeciętnym mainstreamowym MC jakich wielu, gdyby nie jedna cecha i prawdopodobnie jego największy talent. Mianowicie niesamowity nos i wyczucie do tego, co ma szanse odnieść sukces.

Praktycznie każdy z singli wypuszczanych przez niego opanowywał listy przebojów i kluby na długie tygodnie. Z mało znanego debiutanta i autora "Low" stał się typem, który poszedł za ciosem i także w poprzednie wakacje był stałym punktem playlist DJ-ów z całego świata. Wszystko wskazuje na to, że w roku 2010 sytuacja ponownie się powtórzy.